Bancovo opinie i oferta

Bancovo to funkcjonująca od jakiegoś już czasu platforma finansowa, która może pomóc nam w wyborze najkorzystniejszej oferty pożyczkowej. Porównywarka analizuje różne dostępne na rynku propozycje i wybiera tę, która będzie dla nas najbardziej opłacalna. W ofercie Bancovo.pl znajdziemy jednak tylko niektóre instytucje finansowe, dzięki czemu nie do końca można powiedzieć, że dzięki tej platformie weźmiemy najbardziej opłacalny kredyt lub pożyczkę online. Bancovo opinie ma dość dobre w sieci, czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty?

Internetowy pośrednik finansowy – Bancovo.pl

Jak już wspomnieliśmy platforma bancovo.pl jest internetowym pośrednikiem, dzięki któremu w dość łatwy sposób możemy zaciągnąć pożyczkę albo kredyt online. Platforma przygotowana jest tak, by korzystanie z niej nikomu nie sprawiło trudności.

W porównywarce pośrednika znajdziemy wiele ofert dostępnych aktualnie na rynku. Cały proces pożyczkowy odbywa się bez wychodzenia z domu, bowiem oferowane produkty to tzw. pożyczki przez Internet. Wybierając taki produkt otrzymujemy minimum formalności – zero zbędnych telefonów, kurierów czy przesyłania dokumentów.

bancovo

 • Kwota kredytu: od 1000 do 200 000 zł
 • Spłata: od 3 do 120 miesięcy
 • W całości przez Internet
 • Kredyt na dowolny cel
 • Oferty banków w 1 miejscu
 • RRSO 9,59%

złóż wniosek
Jak skorzystać z oferty Bancovo?

Bancovo opinie ma różne, dlatego najlepiej wyrobić sobie własną korzystając z oferty finansowej porównywarki. Proces pożyczkowy jest podobny do tego, który znamy z typowych kalkulatorów pożyczkowych. Tutaj jednak otrzymując oferty pożyczek widzimy koszty koszty wszystkich ofert spełniających podane przez nas parametry. Poniżej prezentujemy krok po kroku, jak działa ta platforma.

Wchodzimy na stronę bancovo.pl.

Tutaj na stronie głównej od razu widzimy to, co jest punktem głównym platformy, czyli kalkulator. Składa się on z dwóch pól – pierwsze z nich służy do wprowadzenia pożądanej kwoty kredytu lub pożyczki (od 1000 do 200 000 złotych), a drugie do podania okresu spłaty.

Zrzut ekranu 2020 07 10 o 09.49.20

W kalkulatorze wprowadzamy interesującą nas kwotę pożyczki i czas spłaty.

Wartości wybieramy poprzez wpisanie ich w prostokątne pola albo poprzez przesunięcie suwakiem pod spodem pól.

Klikamy “złóż wniosek”

Nie jest to oczywiście zobowiązujące. Takie wskazanie znajduje się z resztą pod samym kalkulatorem. Kliknięcie takie musimy po prostu wykonać po to, aby przygotowano nam dostępne dla nas oferty.

Zrzut ekranu 2020 07 10 o 09.56.14

Wypełniamy wiosek

Aby platforma kredytowa zaprezentowała nam dostępne dla nas oferty, musimy tylko wypełnić wniosek wpisując do niego nasze imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

Prezentowane są oferty pożyczek i kredytów

Bancovo pokazuje nam wszystkie oferty pożyczkowe i kredytowe, które spełniają podane przez nas parametry. Jeden wniosek daje nam więc od razu kilka ofert.

Wybieramy ofertę, która najbardziej nas interesuje.

Dopełniamy wszystkich formalności, potwierdzamy online swoją tożsamość i nawet w ciągu 15 minut mamy już pieniądze na koncie.

Zrzut ekranu 2020 07 10 o 09.58.45

Jakie dokumenty są wymagane aby skorzystać z oferty?

Bancovo nie wskazuje jednej listy dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu lub pożyczki, ponieważ jest tylko pośrednikiem dlatego wymagania jedynie poprawnych danych osobowych. Dopiero jak wybierzemy bank lub firmę pożyczkową to konieczne będzie zapoznanie się z dokumentami jakie należy dostarczyć. Wybierając chwilówkę wystarczy nam tylko dowód osobisty i 1 zł na koncie bankowym aby potwierdzić nasze dane.

Pośrednik informuje jedynie, że często przy ofertach, w których pośredniczy, potrzebne jest jakieś zaświadczenie o dochodach lub chociaż ich potwierdzenie w postaci wyciągu z konta z przelewami od pracodawcy. Oczywiście w ofercie Bancovo są również pożyczki bez zaświadczeń – to my wybieramy, z której oferty skorzystamy.

Ubiegając się o pożyczkę przez platformę Bancovo.pl trzeba spełnić minimalne wymagania jakimi są:

 • 18 lat i jednocześnie maksymalnie 80 lat,
 • być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
 • posiadać polski adres zamieszkania,
 • uzyskiwać regularne dochody z wynagrodzenia lub innych źródeł,
 • posiadać własny adres e-mail oraz numer telefonu,
 • mieć konto bankowe (na nie wpływa wypłata środków).

laptop 2571519 1920

Czy Bancovo sprawdza BIK?

Bancovo weryfikuje Klienta w Biurze Informacji Kredytowej, ale nie oznacza to, że osoby z negatywnymi wpisami nie otrzymają finansowania. Platforma pożyczkowa zachęca by się nie zrażać spróbować złożyć wniosek kredytowy. Dlaczego?

Ponieważ samo to, że Klient jest sprawdzony w BIK i wynik tego sprawdzenia jest negatywny, nie przesądza od razu o tym, że dostanie on same decyzje odmowne. Część pożyczkodawców z jakimi współpracuje firma akceptuje niektóre negatywne wpisy w BIK. Nie znajdziemy jednak na tej platformie typowych pożyczek bez BIK.

Jeśli już skorzystałeś z pożyczki lub kredytu za pośrednictwem tej platformy to koniecznie zostaw na dole komentarz – Bancovo opinie są bowiem bardzo ważne.

10/07/2020

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Czy banki udzielają pożyczek bez BIK?

Szukasz pożyczki bez weryfikacji BIK, zastanawiasz się czy banki udzielają pożyczki bez BIK? Sprawdź najnowszy wpis,który odpowiada na te pytania.

Pożyczka w weekend

Pożyczka w weekend – gdzie dostaniemy gotówkę? Osoby potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego nie zawsze mogą czekać do poniedziałku. Czasami jest tak, że mamy okazję coś atrakcyjnie kupić a jest akurat weekend. Nie byliśmy przygotowani na tak duży wydatek i nie zadbaliśmy o gotówkę.

Pożyczka na czek GIRO

Pożyczka na czek Giro-najważniejsze informacje Czeki w Polsce nigdy nie były popularne. Za granicą czeki były wykorzystywane praktycznie we wszystkich rozliczeniach. W USA do dnia dzisiejszego wiele firm przekazuje wypłatę pracownikom poprzez wręczeniu czeku. W Polsce ta metoda płatności nie była popularna gdyż do początku lat dziewięćdziesiątych nie było bankowości komercyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *