Citi Bank daje 400 zł na zakupy w Internecie

Citi Bank daje 400 zł na zakupy w Internecie

Citi Bank wprowadza kolejne promocje i daje 400 zł na zakupy w Internecie dla osób zakładających karty kredytowe.

Wybierz jedną z poniższych lub skorzystaj z promocji Douglas.

Pierwszą promocją jest podobnie jak w przypadku oferty z Douglas voucher o wartości 400 zł na zakupy mall.pl – wybieram voucher do mall.pl

Drugą opcją jest voucher 400 zł na zakupy w sklepie morele.net – wybieram voucher do morele.net

Powyższe promocje skierowane są do do osób, które nie posiadały żadnej karty w Citi Banku od 1 stycznia 2014 r

– mają co najmniej 21 lat

-pracują od co najmniej 3 miesięcy u obecnego pracodawcy

-osiągają dochód w wysokości co najmniej 1200 zł

Jeśli nie pracujesz na etacie i prowadzisz firmę wystarczy, że

-ukończyłeś 25 lat

-firmę prowadzisz od co najmniej  2 lat

Co zrobić, aby otrzymać voucher o wartości 400 zł na zakupy w Internecie do mall.pl lub morale.net ?

Odpowiedź jest bardzo prosta!

– zarejestruj wniosek o kartę kredytową na stronie Citi Banku tutaj

-przygotuj dokumenty, które w dogodnym terminie odbierze kurier

-zaloguj się do bankowości internetowej i wykonaj transakcje

-odbierz swój voucher o wartości 400 zł i ciesz się zakupami !

Czy warto skorzystać z tej promocji?

Citi Bank daje 400 zł na zakupy w Internecie. Prześwietliłem osobiście regulamin i sam z niej skorzystałem wybierając kartę kredytową Citi Simplicity. Jest to  najkorzystniejsza  karta z oferty Citibanku.

Karta wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat rocznych czy miesięcznych za posiadanie karty. Wiem, że ciężko w to uwierzyć ale na prawdę nie ma haczyków!

W przypadku innych kart Citibanku trzeba uważać na jedną opłatę, którą bank może pobierać, ale której można dość łatwo uniknąć. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (w wysokości 6 zł miesięcznie), z której można na szczęście zrezygnować (bo wszystko to co jest do załatwienia w telefonicznej usłudze CitiPhone da się też zrobić w bankowości internetowej CitiOnline). Aby dezaktywować zbędną usługę wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści: “Rezygnuję z usługi CitiPhone”. I to wszystko. Usługa zostanie wyłączona i nie poniesiesz opłat.

Oferta godna polecenia, dlatego jeśli jeszcze się zastanawiasz nad kartą kredytową to ta oferta powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających.

Z promocji tej skorzystali już wszyscy moi znajomi. Każdy początkowo był sceptycznie nastawiony, ale w momencie kiedy kupon pojawił się na ich koncie uśmiech był niezwykle szeroki. Kupony już dawno zrealizowane a darmowa karta Citi Banku cały czas w portfelu.

Złóż wniosek o kartę Citi Simpiciti

Scoring kredytowy czyli badanie możliwości finansowych

Scoring kredytowy daje dużo odpowiedzi Starając się o kredyt czy pożyczkę banki oraz niektóre firmy pożyczkowe badają nasze możliwości finansowe poprzez scoring kredytowy. Wyznaczenie scoringu czyli oceny punktowej Klienta pozawala określić ryzyko, jakie niesie dla banku udzielenie pożyczki czy kredytu danemu Klientowi. Model scoringowy umożliwia szybkie i określenie wiarygodność klienta na podstawie obiektywnych kryteriów.

Kredyt konsumencki – to powinieneś wiedzieć

Czym jest kredyt konsumencki i jego rodzaje Kredyt konsumencki to produkt jaki mogą oferować banki na podstawie szczególnych przepisów prawa. Za kredyt konsumencki uważa się umowę o kredyt do kwoty nie większej niż 255 550 zł albo równowartość tej kwoty w zagranicznej walucie.

Pożyczka w weekend

Pożyczka w weekend – gdzie dostaniemy gotówkę? Osoby potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego nie zawsze mogą czekać do poniedziałku. Czasami jest tak, że mamy okazję coś atrakcyjnie kupić a jest akurat weekend. Nie byliśmy przygotowani na tak duży wydatek i nie zadbaliśmy o gotówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *