fbpx

Citi Bank daje 400 zł na zakupy w Internecie

Citi Bank daje 400 zł na zakupy w Internecie

Citi Bank wprowadza kolejne promocje i daje 400 zł na zakupy w Internecie dla osób zakładających karty kredytowe.

Wybierz jedną z poniższych lub skorzystaj z promocji Douglas.

Pierwszą promocją jest podobnie jak w przypadku oferty z Douglas voucher o wartości 400 zł na zakupy mall.pl – wybieram voucher do mall.pl

Drugą opcją jest voucher 400 zł na zakupy w sklepie morele.net – wybieram voucher do morele.net

Powyższe promocje skierowane są do do osób, które nie posiadały żadnej karty w Citi Banku od 1 stycznia 2014 r

– mają co najmniej 21 lat

-pracują od co najmniej 3 miesięcy u obecnego pracodawcy

-osiągają dochód w wysokości co najmniej 1200 zł

Jeśli nie pracujesz na etacie i prowadzisz firmę wystarczy, że

-ukończyłeś 25 lat

-firmę prowadzisz od co najmniej  2 lat

Co zrobić, aby otrzymać voucher o wartości 400 zł na zakupy w Internecie do mall.pl lub morale.net ?

Odpowiedź jest bardzo prosta!

– zarejestruj wniosek o kartę kredytową na stronie Citi Banku tutaj

-przygotuj dokumenty, które w dogodnym terminie odbierze kurier

-zaloguj się do bankowości internetowej i wykonaj transakcje

-odbierz swój voucher o wartości 400 zł i ciesz się zakupami !

Czy warto skorzystać z tej promocji?

Citi Bank daje 400 zł na zakupy w Internecie. Prześwietliłem osobiście regulamin i sam z niej skorzystałem wybierając kartę kredytową Citi Simplicity. Jest to  najkorzystniejsza  karta z oferty Citibanku.

Karta wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat rocznych czy miesięcznych za posiadanie karty. Wiem, że ciężko w to uwierzyć ale na prawdę nie ma haczyków!

W przypadku innych kart Citibanku trzeba uważać na jedną opłatę, którą bank może pobierać, ale której można dość łatwo uniknąć. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (w wysokości 6 zł miesięcznie), z której można na szczęście zrezygnować (bo wszystko to co jest do załatwienia w telefonicznej usłudze CitiPhone da się też zrobić w bankowości internetowej CitiOnline). Aby dezaktywować zbędną usługę wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści: “Rezygnuję z usługi CitiPhone”. I to wszystko. Usługa zostanie wyłączona i nie poniesiesz opłat.

Oferta godna polecenia, dlatego jeśli jeszcze się zastanawiasz nad kartą kredytową to ta oferta powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających.

Z promocji tej skorzystali już wszyscy moi znajomi. Każdy początkowo był sceptycznie nastawiony, ale w momencie kiedy kupon pojawił się na ich koncie uśmiech był niezwykle szeroki. Kupony już dawno zrealizowane a darmowa karta Citi Banku cały czas w portfelu.

Złóż wniosek o kartę Citi Simpiciti

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy?

Prawo jazdy to kosztowny dokument Prawo jazdy jest w dzisiejszym świecie praktycznie niezbędne. Uzyskanie uprawnień do kierowania samochodem może nam pomóc w znalezieniu pracy, czy jej zmianie na lepszą. Oprócz tego prawo pozwala nam zaoszczędzić dużo czasu i po prostu ułatwia nam życie. Zastanawiasz się ile kosztuje kurs na prawo jazdy i jak go sfinansować? Read more about Ile kosztuje kurs na prawo jazdy?

Android Pay odbierz bon na zakupy

Google przygotowało fajną promocję dzięki której możemy dostać bon o wartości 20 zł na zakupy w Żabce. Pobierz Android Pay

Wonga nie udzieli już pożyczki?

Czy Wonga udziela jeszcze pożyczek? Skąd kłopoty firmy? Sytuacja firmy w Polsce jest zupełnie inna niż w Wielkiej Brytanii. Polskie prawo już od dawna reguluje kwestie pożyczek pozabankowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *