Karta kredytowa z voucherem do answear.com

Karta kredytowa czy warto?

Korzystanie z kart kredytowych jest coraz popularniejsze i coraz tańsze. Karta kredytowa może być dobrym uzupełnieniem budżetu domowego. Ta szybka forma pożyczania rozwija się już od dziesięcioleci na Zachodzie. W Polsce karty kredytowe pojawiły się w latach 90-tych i z każdym rokiem przybywa nowych klientów chwalących to rozwiązanie finansowe. Dzieje się tak, ponieważ oferta Banków jest coraz większa, a co za tym idzie coraz atrakcyjniejsza. Banki prześcigają się w zachęcaniu do otwierania kart kredytowych. Jesteśmy zachęcani w centrach handlowych, w telewizji, na bilbordach i wszędzie, gdzie tylko da się włożyć reklamę. Czy warto się skusić?

W mojej opinii tak! Przewagą kart kredytowych nad debetowymi jest bezpieczeństwo tj. w przypadku nieautoryzowanej transakcji możemy liczyć na tzw. chargeback nazywanej po polsku obciążeniem zwrotnym.

Jak dostać voucher na zakupy do answear.com?

Aby otrzymać voucher do answear.com musimy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Banku. Aby ją dostać należy spełnić podstawowe wymagania:

przy umowie o pracę:

  • wiek – minimum 21 lat
  • dochód netto – minimum 1200 zł
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące

przy działaności gospodarczej:

  • wiek – minimum 25 lat
  • działalność gospodarcza min. 2 lata.

Prześwietliłem osobiście regulamin i sam z niej skorzystałem wybierając kartę kredytową Citi Simplicity. Jest to najkorzystniejsza karta z oferty Citibanku. Karta wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat rocznych czy miesięcznych za posiadanie karty. Wiem, że ciężko w to uwierzyć ale na prawdę nie ma haczyków!

Oferta ważna dla nowych klientów, obowiązuje do 30.07.2017.  Bank zastrzega sobie również, że przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Jeśli spełniamy powyższe, wówczas należy przesłać formularz kontaktowy Banku, któy dostępny jest pod poniższym przyciskiem

wonga wniosek kredytowy

Kiedy otrzymamy już naszą kartę kredytową będziemy musieli zadecydować czy chcemy voucher o wartości 300 zł czy może ten o wartości 500 zł.

  • voucher o wartości 300 zł do answear.com – aby go otrzymać należy dokonać transakcji nową kartą na kwotę min. 500 zł – masz na to czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy
  • voucher o wartości 500 zł – dokonaj transakcji nową kartą na kwotę min. 500 zł i rozłóż jej spłatę na wygodne raty, zgodnie z regulaminem. Zapytaj o szczegóły doradcę podczas rozmowy telefonicznej.

Całość jest o tyle łątwa, że mamy do czynienia z bardzo profesjonalną i miłą obsługą Banku, która odpowie na każde nasze pyytanie i wątpliwość. Najlepsze jest jednak to, że kurier dowiezie umowę gdzie tylko będziemy chcieli. Jeśli jednak i to jest dla Was utrudnieniem, weryfikacji można dokonać elektronicznie. Kilka formularzy i cieszymy się darmowymi zakupami na answear.com Dla mnie warto, a dla Ciebie?

Jak planować domowy budżet?

Po co w ogóle planować wydatki Większość Polaków pracuje na etacie otrzymując wynagrodzenie raz w miesiącu. Z pensji mamy do opłacenia czynsz, rachunki, jedzenie i wiele innych. Planowanie budżetu miesięcznego pozwoli nam na utrzymanie dyscypliny finansowej oraz nauczy nas oszczędności. Dzięki rozsądnemu gospodarowaniu będziemy mogli zbudować swój spadochron finansowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jest troche zalatwiania ale kupon dziala :)