Voucher 400 zł na zakupy w Douglas


Voucher 400 zł na zakupy w Douglas

Promocja – Voucher 400 zł na zakupy w Douglas  skierowana jest do osób, które nie posiadały żadnej karty w Citi Banku od 1 stycznia 2014 r

– mają co najmniej 21 lat

-pracują od co najmniej 3 miesięcy u obecnego pracodawcy

-osiągają dochód w wysokości co najmniej 1200 zł

 

Jeśli nie pracujesz na etacie i prowadzisz firmę wystarczy, że

 

-ukończyłeś 25 lat

-firmę prowadzisz od co najmniej  2 lat

Co zrobić, aby otrzymać voucher o wartości 400 zł do Douglas?

Odpowiedź jest bardzo prosta!

– zarejestruj wniosek o kartę kredytową na stronie Citi Banku tutaj

-przygotuj dokumenty, które w dogodnym terminie odbierze kurier

-zaloguj się do bankowości internetowej i wykonaj transakcje

-odbierz swój voucher o wartości 400 zł i ciesz się zakupami w Douglas!

Czy warto skorzystać z tej promocji?

 

Prześwietliłem osobiście regulamin i sam z niej skorzystałem wybierając kartę kredytową Citi Simplicity. Jest to  najkorzystniejsza  karta z oferty Citibanku.

Karta wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat rocznych czy miesięcznych za posiadanie karty. Wiem, że ciężko w to uwierzyć ale na prawdę nie ma haczyków!

W przypadku innych kart Citibanku trzeba uważać na jedną opłatę, którą bank może pobierać, ale której można dość łatwo uniknąć. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (w wysokości 6 zł miesięcznie), z której można na szczęście zrezygnować (bo wszystko to co jest do załatwienia w telefonicznej usłudze CitiPhone da się też zrobić w bankowości internetowej CitiOnline). Aby dezaktywować zbędną usługę wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści: “Rezygnuję z usługi CitiPhone”. I to wszystko. Usługa zostanie wyłączona i nie poniesiesz opłat.

Oferta godna polecenia, dlatego jeśli jeszcze się zastanawiasz nad kartą kredytową to ta oferta powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających.

Z promocji tej skorzystali już wszyscy moi znajomi. Każdy początkowo był sceptycznie nastawiony, ale w momencie kiedy kupon pojawił się na ich koncie uśmiech był niezwykle szeroki. Kupony już dawno zrealizowane a darmowa karta Citi Banku cały czas w portfelu.

Złóż wniosek o kartę Citi Simpiciti

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *