Alior Bank sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w Alior Banku?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy Alior Bank sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

alior bank pożyczka

 

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Alior Banku. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Aliora, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Alior Banku. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Alior Banku czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów Alior Bank

Alior Bank sesje przelewów wychodzących są realizowane w następujących sesjach:

  • 11:00-12:00,
  • 15:00-15:30,
  • 17:00-17:30

Alior Bank sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech turach :

  • 9.30 (dyspozycja musi być złożona do 8:20),
  • 13:30 (dyspozycja musi być złożona do 12:20),
  • 16:00 (dyspozycja musi być złożona do 15:10)

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.

Sprawdź również: