fbpx

Pożyczka dla zadłużonych. Hit czy kit?

Problem z zadłużeniem ma wielu Polaków, jednak nie można się załamywać tylko trzeba działać. Bywa, że problem z ze spłatą zobowiązań jest niezależny od nas. Do niedawna było tak, że mogliśmy nie wiedzieć o odziedziczonym spadku, który był zadłużony. Kiedy nie odrzuciliśmy spadku na czas dziedziczyliśmy długi. Nie każdego jest od razu stać na całkowitą spłatę lub regulowanie należności w terminie. Nie każdy ma rodzinę, która chętnie nas wesprze w potrzebie. Co mamy zatem zrobić, kiedy potrzeba nam dodatkowej gotówki? Pożyczka dla zadłużonych!

Są sytuacje życiowe, kiedy nagły wypadek pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie. Banki niechętnie pomagają osobom z przejściowymi trudnościami finansowymi. Na szczęście tam gdzie jedni widzą zagrożenie  inni starają się pomagać. Pożyczka dla zadłużonych oferowana jest obecnie przez wiele firm pożyczkowych.

Jak firmy pożyczkowe weryfikują klientów?

Odbywa się to podobnie jak w przypadku weryfikacji kredytowej w bankach. Pomocne w weryfikacji są bazy i rejestry klientów jak BIK czyli Biuro Informacji Kredytowej,  BIG – Biuro Informacji Gospodarczej, KRD – Krajowy Rejestr Długów. Czy zawsze jestem weryfikowany we wszystkich rejestrach? W większości przypadków instytucje finansowe sprawdzają dane w jednej wybranej przez siebie bazie. Pożyczka dla zadłużonych jest specyficznym produktem, dlatego formalizm jej udzielenia jest zredukowany do minimum. Z tego też powodu, kwoty jakie można pożyczać bez zabezpieczenia nie są wysokie. Najpopularniejsze pożyczki dla zadłużonych opiewają na maksymalnie kilka tysięcy złotych.

Są jednak firmy takie jak Rapida Money, które udzielają pożyczek do 25 000 zł. Tak duże zaufanie do Klienta i elastyczność w spłacie wyróżnia się na tle standardowych ofert bankowych. Odradzamy także korzystanie z pożyczek tzw. niewiadomego pochodzenia czyli oferowanych przez osoby prywatne. Pożyczkodawcy Ci żądają bowiem zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Gdy coś pójdzie nie tak to dorobek naszego życia jakim jest mieszkanie może zostać zlicytowane przez komornika sądowego.

Pożyczka dla zadłużonych jest hitem

Pożyczenie dla zadłużonych na krótki okres czasu tj. na maksymalnie 30 dni staje się produktem bardzo powszechnym i popularnym. Najczęściej pieniądze są wydawane na niezbędne potrzeby jak: naprawa lodówki, zakup leków czy kupno ubrań dla dziecka.

Ponadto, dzięki temu, że na rynku pojawia się coraz więcej konkurencyjnych firm oferty również są atrakcyjniejsze. Większość firm oferuje pierwszą chwilówkę za darmo, bez ponoszenia zbędnych kosztów i prowizji. Pożyczasz 1000 zł i po umówionym okresie w umowie oddajesz również 1000 zł. Nie ponosisz żadnych kosztów ani oprocentowania.

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczka na czek GIRO

Pożyczka na czek Giro-najważniejsze informacje Czeki w Polsce nigdy nie były popularne. Za granicą czeki były wykorzystywane praktycznie we wszystkich rozliczeniach. W USA do dnia dzisiejszego wiele firm przekazuje wypłatę pracownikom poprzez wręczeniu czeku. W Polsce ta metoda płatności nie była popularna gdyż do początku lat dziewięćdziesiątych nie było bankowości komercyjnej.

Jak uniknąć komornika?

Na pytanie jak uniknąć komornika odpowiedź jest prosta. Nie brać pożyczek, chwilówek ani kredytów. Opłacać rachunki, czynsze i inne zobowiązania. Są jednak chwile w naszym życiu, kiedy zwyczajnie coś nie wychodzi. Popadamy w chorobę czy tracimy bliską osobę a posiadamy zadłużenie.

Pożyczka z komornikiem Rapida Money

Pożyczka z komornikiem to popularna nazwa pożyczek dla osób z negatywną historią kredytową. Czy warto skorzystać z takiej pożyczki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *