VIVUS opinie

vivus pl logo p 1080

Jeśli zobaczyłeś reklamę w telewizji lub w Internecie pożyczki od VIVUS i zastanawiasz się nad skorzystaniem z ich oferty to najpierw zapoznaj się z tym co dla Ciebie przygotowaliśmy. Dzięki temu, że regularnie zbieramy opinie od naszych klientów i czytamy umowy wraz z regulaminami możemy przedstawić rzetelne opinie jakie krążą na temat pożyczek. W dzisiejszym wpisie pożyczka od VIVUS opinie pokażemy jak wygląda to naprawdę. Warto też wspomnieć, że VIVUS zajmuje czołowe miejsca w naszym rankingu pożyczek chwilówek. Jeśli natomiast miałeś już do czynienia  z tą firmą to koniecznie zostaw pod spodem komentarz i napisz co myślisz! To może właśnie Ty pomożesz komuś w podjęciu decyzji! Jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę w firmie Vivus?

Kiedy pożyczka od VIVUS się opłaca?

Z tego co mówią nam nasi Klienci to VIVUS jest dobrą firmą pożyczkową. Można powiedzieć, że znajduje się wśród top 10 najchętniej wybieranych firm udzielających pożyczek poza bankowych. Na czym traci VIVUS? Najbardziej krytykowana jest za to, że tylko pierwsza pożyczka jest darmowa. Każda kolejna jest oprocentowana. Można zatem powiedzieć, że pierwsza pożyczka się bardzo opłaca, gorzej jeśli już korzystaliśmy z usług VIVUSa i myślimy nad kolejnym zobowiązaniem. Wówczas warto zobaczyć co mają do zaoferowania inne firmy. Ranking najlepszych pożyczek chwilówek znajdziesz na naszej stronie w głównym menu.

Wiele osób pyta ile razy można przedłużyć spłatę pożyczki? Pierwszą pożyczkę możemy przedłużyć dwa razy, o maksymalnie 60 dni, a każdą kolejną pożyczkę o 30 dni. Jeśli zdecydujemy się na budowanie historii w Vivus maksymalna wysokość pożyczki wzrośnie przy drugiej pożyczce do 2600 zł, pożyczając po raz trzeci maksymalnie możemy ubiegać się o 3000 zł, natomiast przy czwartej pożyczce aplikować możemy do 3500 zł, przy piątej pożyczce możemy starać się o kwotę maksymalną czyli pożyczkę w wysokości 7500 zł.  Musisz pamiętać, że biorąc pożyczkę w Vivus masz możliwość odroczyć spłatę nawet 2 razy.

VIVUS opinie – podsumowanie

Nazwa firmy Vivus Finance sp. z o.o. Adres 17 Stycznia 56 02-146 Warszawa. Jak zawsze podsumowujemy wszystkie informacje wskazując plusy i minusy ocenianego produktu.

Plusy:

 • 1 pożyczka za darmo – bez odsetek i prowizji;
 • Wysoka kwota pożyczki – kwota pożyczki: 100 – 7500zł
 • Ekspresowa decyzja kredytowa nawet w 15 minut;
 • Firma funkcjonuje na rynku od lat – 2008 r.
 • Możliwość przedłużenia- termin spłaty można wydłużyć standardowo o 7, 14 lub 30 dni, jednak usługa ta kosztuje, a cena jej zależy od wysokości pożyczki jaką zaciągnęliśmy oraz okresu przedłużenia.
 • Profesjonalne biuro obsługi klienta, które pracuje 7 dni w tygodniu;
 • Zwrot części kosztów przy wcześniejszej spłacie;
 • Zwrot za wcześniejsze rozliczenie pożyczki w Vivus:
 • Możliwość dobrania pieniędzy w trakcie trwania umowy;
 • W przypadku problemów ze spłatą pożyczka Vivus daje nam możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania;
 • Niskie koszty kolejnych pożyczek
 • Dodatkowe bonusy za polecenie pożyczki rodzinie i znajomym – zapraszając 5 znajomych, którzy wezmą pożyczkę w Vivus.pl otrzymamy na nasze konto bankowe aż 150 zł.

Minusy:

 • Wysokie koszty przedłużenia spłaty pożyczki;
 • Weryfikacja w BIK i BIG – nie każdy będzie mógł uzyskać pożyczkę;
 • Drobiazgowa weryfikacja Klienta;
 • Nie zawsze otrzymamy wnioskowaną kwotę pożyczki.

złóż wniosek

Nasza ocena

nasza ocena

 

W przypadku braku spłaty pożyczki w terminie firma Vivus zacznie naliczać odsetki w wysokości dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie.W Vivus pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest zawsze darmowa i dostępna w kwocie od 100 do 3000 złotych na 61 dni. Każdy może wziąć darmową pożyczkę i dostać darmową pożyczkę! Decyzję pożyczkową dostaje się bezzwłocznie. W przypadku problemów konsultant vivus przedstawi wszystkie opcje. Wystarczy dowód osobisty – minimum formalności.

Pozytywne opinie Vivus potwierdzają, że jest to jedna z najlepszych firm pożyczkowych w Polsce

Jest to bardzo konkurencyjna oferta do innych darmowych chwilówek ze względu na dłużysz okres spłaty niż 30 dni. Przy kolejnych pożyczkach termin spłaty możesz przełożyć tylko raz i jest to opcja płatna. Podobnie jak w przypadku pierwszej pożyczki możesz zyskać dodatkowe 7, 14 lub 30 dni na zwrot zobowiązania. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje wysłana SMSem oraz na podany adres e-mail. Pamiętajcie jednak, że dobra historia kredytowa w BIK jest jednym z podstawowych warunków udzielenia pożyczki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Vivus.pl. Podobnie jeśli chodzi o informacje o tym jak odstąpić od umowy pożyczki.

Przy kolejnych pożyczkach, będziemy mieli do dyspozycji przedłużenie terminu spłaty tylko o 30 dni. Koszty pożyczki są atrakcyjne – jeśli zdecydujesz się na wzięcie pożyczki w VIVUS, możesz w przypadku pierwszej chwilówki wnioskować o kwotę do 3000 zł bez żadnych dodatkowych kosztów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł.

Aby wziąć pożyczkę w Vivus należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Polski, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, być w wieku od 20 do 78 lat, posiadać aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.pl  Żeby zidentyfikować swoją tożsamość, trzeba wykonać przelew identyfikacyjny na kwotę: – 1 gr.

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.