Pozostańmy w kontakcie

lisekfinansowy.pl to portal finansowy tworzony przez pasjonatów, w którym znajdziesz najświeższe informacje ze świata finansów. Recenzje i porównania produktów finansowych pozwalają na wybór najkorzystniejszych ofert. Naszą misją jest edukacja finansowa Polaków oraz ułatwianie codziennych wyborów finansowych.

Oprócz wiadomości i poradników przedstawianych na blogu staramy się zebrać wiele innych informacje, które mogą być potrzebne pożyczkobiorcy. Najważniejsze sekcje serwisu to:

  • Chwilówki – zestawienie sprawdzonych pożyczkobiorców, którzy zostali ułożeni według ceny i atrakcyjności swojej oferty.
  • Pożyczki na raty – czyli oferty pożyczek udzielanych do 48 rat i do 25 tys złotych.
  • Kredyty – oferty bankowe, gdzie pożyczyć możesz nawet 200 tys złotych na dowolny cel.
  • Konta osobiste – ranking najtańszych i najbardziej funkcjonalnych rachunków.
  • Lokaty – zestawienie najwyżej oprocentowanych produktów oszczędnościowych.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem maila: kontakt@lisekfinansowy.pl

REDAKCJA

Pola Misztek

Autor2

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Jej Zarządza mediami skocznościowymi w serwisie.

Prywatnie Pola jest żoną i mamą 4 letniego Filipa. W wolnym czasie bardzo lubi podróżować i czytać książki podróżnicze. Zwiedziła już całą Europę i Stany Zjednoczone. Marzy o wyprawie jachtem po Karaibach.

 

 

Michał Szymański

Michał Szymański

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Prywatnie pasjonat  kolarstwa górskiego, któremu poświęca każda wolną chwilę. Poza tym jest fanem kina koreańskiego i wschodnich sztuk walki.