Credit Agricole sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w Banku Credit Agricole?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy Credit Agricole sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

Credit Agricole

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Banku Credit Agricole. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Credit Agricole, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Banku Credit Agricole. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Credit Agricole czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów w Banku Credit Agricole

Credit Agricole sesje przelewów przychodzących są realizowane w następujących sesjach:

  • 12:00,
  • 16:00,
  • 18:00

Credit Agricole sesje przelewów wychodzących są realizowane do 14:30, przelew realizowany tego samego dnia po 14:30 jest realizowany najpóźniej następnego dnia roboczego

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.