Loans 4 Players opinie

loan 4 players opinie i oferta

Szukając najlepszej oferty chwilówki czy pożyczki na raty znalazłeś firmę Loans 4 Players i zastanawiasz się czy to produkt dla Ciebie? Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy Loans 4 Players opinie czyli zbiór najważniejszych informacji na temat oferty tej firmy. Zebraliśmy opinie naszych Klientów i czytelników oraz przestudiowaliśmy umowy i regulaminy. Wszystko po to abyście zaoszczędzili sobie sporo czasu. Nie musicie szukać opinii na forach, gdzie często konkurencja pisze rzeczy nieprawdziwe. Nazwa Loans 4 Players czyli po polsku pożyczki dla graczy wskazywałaby, że firma oferuje pieniądze wybranej grupie osób. To jednak tylko nazwa firmy i nie ma ona związku z tym komu udzielane są pożyczki na raty. Firma daje szanse większości osób, które ubiegają się u nich o pożyczkę.

Kiedy pożyczka Loans 4 Players się opłaca?

Firma Loans 4 Players powinna być brana przez Was pod uwagę jeśli szukacie możliwości spłaty pożyczki w długich okresach czasu. Maksymalny okres spłaty wynosi bowiem 36 miesięcy dzięki czemu raty nie powinny mocno obciążać Waszego budżetu domowego. Firma godzi się na tak długie okresy spłaty, ponieważ udziela wysokich pożyczek. Maksymalną pożyczkę możemy wziąć na 15 tys. złotych. Minusem jest to, że aby otrzymać tak wysoką pożyczkę będziemy musieli wykazać zdolność kredytową.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Loans 4 Players oferuje swoim Klientom wakacje kredytowe. Jest to jednak możliwe, jeśli pożyczkę spłacamy od co najmniej 6 miesięcy i nie mieliśmy problemów z terminową spłatą. Odroczenie spłaty długu jest darmowe. Jedynym kosztem są naliczane odsetki przez okres wakacji kredytowych.

Loans 4 Players opinie – podsumowanie

Szybkie podsumowanie wszystkich wad i zalet najlepiej pokazuje na co zwrócić uwagę wnioskując o pożyczkę na raty.

Plusy:

 • Wysoka kwota pożyczki – 25 tys. złotych dostępne przy pierwszym wniosku
 • Długie okresy spłaty: od 6 do 36 miesięcy
 • Firma akceptuje Klientów w różnym wieku od 18 do 80 lat (wiek nie może zostać przekroczony na moment ostatniej spłaty raty)
 • Infolinia dostępna przez cały tydzień, również w niedzielę.
 • Przelew pożyczki realizowany jest przez Blue Media – dzięki temu pieniądze są szybko na koncie, niezależnie od banku w którym macie konto.
 • Brak opłat przygotowawczych i za rozpatrzenie wniosku.
 • Możliwość skorzystania z tzw. wakacji kredytowych.
 • Minimalne formalności – wystarczy sam dowód osobisty.

Minusy:

 • Wysokie koszty pożyczki w porównaniu z innymi ofertami pożyczek ratalnych w naszym rankingu
 • Kontrola klienta niemal we wszystkich bazach kredytowych.
 • Skomplikowany wniosek pożyczkowy – należy wskazać m.in. dane pracodawcy.
 • Pieniądze wypłacane są wyłącznie przelewem na konto.

złóż wniosek

Nasza ocena

nasza ocena

 

 

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.