LoanMe opinie

loanme opinie

W radiu i telewizji coraz częściej pojawiają się reklamy pożyczek od LoanMe. Dostajemy również coraz więcej pytań czy warto zaufać tej firmie, czy wybrać inną. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy recenzję LoanMe opinie. Zebraliśmy uwagi i wnioski naszych Klientów, którzy już korzystali z oferty LoanMe. Wzięliśmy pod lupę umowy, opłaty i prowizje jakie nalicza LoanMe. Dzięki dokładnemu prześwietleniu oferty oraz samej firmy mamy nadzieję, że dużo łatwiej będzie Wam podjąć decyzję o pożyczce w LoanMe.

Kiedy pożyczka od LoanMe się opłaca?

Pożyczka od LoanMe szczególnie się opłaca osobom które wcześniej nie korzystały z oferty tej firmy. Dla pierwszej pożyczki spłaconej w terminie 30 dni całkowity koszt wynosi 0 %, RRSO 0%, oplata przygotowawcza 0 zł. Standardowa oferta LoanMe to pożyczka na raty, którą możemy zaciągnąć na trzy okresy : 5, 7 i 130 tygodni. Maksymalnie możemy pożyczyć 11 tys. złotych. Warto podkreślić, że firma nie sprawdza BIK-u, oraz udziela pożyczek jeśli mamy inne zobowiązania do spłaty. Wnioskowanie o pożyczkę nie jest pozbawione wad. Większość firm przyzwyczaiła swoich Klientów do tego, że cały proces pożyczkowy odbywa się przez Internet. W przypadku LoanMe trzeba zostawić  swój numer telefonu, na który oddzwoni konsultant i wszystko ustali. Pożyczka przez Internet od LoanMe opłaci się również osobom dbającym o dyskrecje, które potrzebują szybkiej gotówki.

LoanMe opinie – podsumowanie

Przy podejmowaniu decyzji o pożyczce ważne jest rozważenie wszystkich za i przeciw. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie z najważniejszymi informacjami.

Plusy:

  • Duża przyznawalność pożyczek,
  • możliwość spłaty pożyczki nawet przez 32 miesiące
  • pożyczka spłacana jest w wygodnych tygodniowych ratach,
  • szybki przelew gotówki na konto już po podpisaniu umowy,
  • brak weryfikacji w BIK
  • brak konieczności dostarczenia zaświadczenia o zarobkach,
  • prosty i intuicyjny formularz o pożyczkę.

Minusy:

  • Brak możliwości złożenia wniosku całkowicie przez Internet – konieczna rozmowa z konsultantem.
  • Weryfikacja baz kredytowych ERIF, BIG i KRD

złóż wniosek

Nasza ocena

nasza ocena

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.