Yolo opinie

yolo opinie

Zastanawiasz się czy skorzystać z pożyczki na raty w YOLO i nie wiesz czy warto skorzystać z usług tego pożyczkodawcy? Dobrze trafiłeś! Przygotowaliśmy dla Ciebie Yolo opinie, gdzie dokładnie prześwietlamy tą firmę pożyczkową. Sprawdzamy, kiedy pożyczka od Yolo się opłaca, na co uważać i co jest pozytywne. Dzięki opiniom naszych Klientów, którzy już skorzystali z oferty tej firmy możemy Wam przedstawić obiektywną recenzję pożyczek od Yolo. Ponadto przeanalizowaliśmy umowy, regulaminy oraz opłaty i prowizje. Nie musicie już szperać po forach internetowych, bo wszystkie ważne informacje znajdziecie u nas w jednym miejscu.

Kiedy pożyczka od Yolo się opłaca?

Pożyczka od Yolo jest pożyczką ratalną, którą możemy zaciągnąć na maksymalnie 30 miesięcy. Swobodnie możemy wybrać okres spłaty pożyczki. Nie jest on narzucany tak jak ma to miejsc w przypadku innych pożyczkodawców.

Yolo pożyczki udzielają wsparcia osobom od 22 do 70 lat, które posiadają historię kredytową. Pożyczkodawca sprawdza dlatego takie bazy kredytowe jak Biuro Informacji Kredytowej i Biuro Informacji Gospodarczej. Dość dużą zaletą tej firmy pożyczkowej jest wypłaty gotówki i proces weryfikacji tego co wpisaliśmy we wniosku o pożyczkę.

Na uwagę zasługuje także współpraca technologiczna z mBankiem. Dzięki tej współpracy Klient może otrzymać wyjątkowy produkt finansowy: Kartę Trzynastkę. Warto zaznaczyć, że to bardzo duże wyróżnienie dla Yolo, ponieważ, banki zwracają szczególną uwagę na dobór partnerów. Dzieje się tak gdyż tego typu kooperacje wpływają na ich wizerunek. Dla klientów natomiast jest to informacja, że trafili na dobrego pożyczkodawcę.

Pożyczki Yolo – podsumowanie

Przy podejmowaniu decyzji o pożyczce ważne jest rozważenie wszystkich za i przeciw. Dlatego przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie z najważniejszymi informacjami Yolo opinie.

Plusy:

  • Łatwość otrzymania pożyczki
  • możliwość spłaty pożyczki przez 2,5 roku,
  • w całości przez Internet
  • szybki przelew gotówki,,
  • górna granica wieku pożyczkodawcy – 70 lat
  • bez zaświadczeń i zbędnych dokumentów
  • niskie RRSO.

Minusy:

  • Granica wieku od 22 lat
  • firma sprawdza Klienta w dwóch bazach kredytowych ( BIK, BIG)

złóż wniosek yolo

Nasza ocena

yolo opinie - nasza ocena

 

Polecamy sprawdzić także nasz ranking chwilówek. Znajdziesz w nim wiele ciekawych informacji.

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.