LendUp opinie

lendup opinie

 

Przeglądasz oferty pożyczek i nazwy firm nic Ci nie mówią? Szukasz sprawdzonej recenzji pożyczki LendUp? Dobrze trafiłeś, ta nowa marka pożyczkowa należy do Profi Credit, która jest bardzo popularna. Przygotowaliśmy dla Ciebie opinie o LendUp, czyli zestawienie najważniejszych informacji o tej firmie pożyczkowej. Przeanalizowaliśmy umowy i regulaminy. Sprawdziliśmy jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę. Wierzymy, że dzięki tak kompleksowemu zestawieniu dużo łatwiej będzie Tobie podjąć decyzję czy zaufać właśnie temu pożyczkodawcy.

Kiedy pożyczka w LendUp się opłaca?

Jak już pewnie się zorientowaliście w naszych recenzjach staramy się wskazać, kiedy szczególnie warto zwrócić uwagę na ofertę danej firmy pożyczkowej. Tak jest również w przypadku tej recenzji.

LendUp swoje pożyczki kieruje głównie do osób, które nie chcą przedstawiać zaświadczeń o dochodach oraz chcą wszystkie formalności zamknąć przez Internet. Pożyczkodawca udziela pożyczek na raty przez Internet nawet do 15 tyś złotych!

Pożyczka opłaca się także osobom, które dostały odmowę w innej firmie pożyczkowej czy banku. Dzieje się tak, ponieważ LendUp posiada własny system weryfikacji zdolności kredytowej. Mimo to weryfikowana jest baza BIK oraz BIG Infomonitor.

Lendup postawił na szybkość udzielenia pożyczki. Zapewnia, że decyzję otrzymamy już po 2 minutach od wysłania wniosku.

Pożyczki LendUp – podsumowanie

Podsumowanie jest zawsze ważnym elementem każdej recenzji, dlatego pokazujemy najważniejsze fakty o pożyczce LendUp

Plusy:

  • Kwota pożyczki: od 500 do 15 000 zł
  • Spłata: od 6 do 48 miesięcy
  • Bez zaświadczeń o dochodach
  • Także dla osób z innymi zobowiązaniami finansowymi
  • Decyzja w 2 minuty od złożenia wniosku
  • Oferta skierowana również dla przedsiębiorców i emerytów
  • Łatwy i szybki wniosek przez Internet

Minusy:

  • Weryfikacja BIK i BIG

złóż wniosek lendup

Nasza ocena

lendup opinie - nasza ocena

 

Sprawdź także stronę, na której opisujemy pożyczki bez zaświadczeń.

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.