Takto opinie

Takto opinie

Zastanawiasz się nad pożyczką w Takto, ale nie wiesz czy jest to opłacalne? Nie za bardzo znasz tą firmę i potrzebujesz więcej informacji na jej temat? Doskonale trafiłeś, specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy recenzję pożyczki oferowanej przez Takto. Dzięki wielu opiniom naszych Klientów przedstawiamy rzetelny i uczciwy opis pożyczek oferowanych przez tą firmę. Przeanalizowaliśmy regulaminy, umowy oraz opłaty i prowizje. Dzięki tak dokładnej analizie nie musisz szukać informacji na forach internetowych i pytać znajomych. Takto opinie odpowie na Wszyskie Twoje pytania.

Kiedy pożyczka od Takto się opłaca?

Firma pożyczkowa Takto specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. Tym samym firma udziela większych pożyczek, których spłata jest rozłożona w dłuższym czasie. Jeśli zatem szukacie pożyczki na większą kwotę niż 500 zł to pożyczka od Takto jest dla Was. Możecie bowiem wnioskować nawet o 25 tys. zł w rozłożone w ratach na 3 lata! Jeśli do tego dodamy, że firma akceptuje osoby z negatywną historią w BIG to oferta staje się naprawdę atrakcyjna. Firma jest też bardzo elastyczna jeśli potrzebujemy więcej gotówki. W Takto można bowiem  wziąć równolegle dwie pożyczki, ale tylko pod warunkiem, że na poczet pierwszej z nich wpłaciliśmy już 3 – 6 rat.

Plusy i minusy pożyczki od Takto

Aby recenzja była pełna zawsze ją krótko podsumowujemy wskazując wady i zalety produktów finansowych.

Plusy:

  • Jedna z najwyższych kwot pożyczek pozabankowych oferowanych na rynku – 25 tys. zł
  • Możliwość rozłożenia zadłużenia nawet na 3 lata
  • Możliwość skorzystania z pożyczki nawet z negatywną historią w BIG
  • Firma weryfikuje BIK i KRD – trzeba mieć pozytywną historię kredytową
  • Wszystkie formalności przy wnioskowaniu można załatwić przez Internet
  • Umowa jest dostarczana kurierem lub pocztą
  • Pożyczka może być wypłacona przelewem lub na czek GIRO (odbiór na poczcie)
  • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów
  • Brak dodatkowych zastawów lub poręczycieli
  • W tym samym czasie można mieć aktywne dwie pożyczki

Minusy:

złóż wniosek

Nasza ocena

nasza ocena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oferta naprawdę porównywalna z bankami, a nie z konkurencją w segmencie pożyczek pozabankowych. Można też dług rozłożyć na 36 rat od jakiegoś czasu i maksymalna kwota to 25 tys. zł. Ja skorzystałam i spokojnie sobie spłacam, mimo, że w banku nie mogłam z moją umową zlecenie otrzymać pożyczki, a przecież to również dochód stały. Z obsługi jestem bardzo zadowolona.
Pożyczkę wziąłem w ubiegłym roku na świeta Bożego Narodzenia. Okazało się, że przyjedzie do nas rodzina zza granicy, a żona akurat straciła pracę. Pożyczkę dostałem bez problemu, a ostatnią ratę spłaciłem w zeszłym tygodniu. Fajna sprawa. Pomogli nam. Na te święta może znowu skorzystamy! :)
Wysokie kwoty i długi okres spłaty! Całkiem spoko oferta!
Najlepsi. Jedyna firma pożyczkowa, której ufam!