fbpx

Mikrorata.pl opinie

Mikrorata.pl opinie

mikrorata oferta i opinie

Jeśli trafiłeś na tą stronę to jest duże prawdopodobieństwo, że szukasz informacji o firmie Mikrorata.pl Na rynku jest bardzo dużo firm pożyczkowych, które oferują pieniądze na różnych zasadach. Dlatego zanim podejmiesz decyzje która decyzja jaką ofertę wybrać to warto żebyś zapoznał się z Mikrorata.pl opinie. Ten tekst powstał specjalnie dla Was, abyście szybko mogli dostać garść potrzebnych informacji na temat tej firmy. Zebraliśmy opinie naszych Klientów, którzy już skorzystali z oferty Mikrotaty oraz przeanalizowaliśmy umowy, regulaminy i opłaty. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na szukanie informacji na forach i wśród znajomych. Obiektywna ocena naszych ekspertów pozwoli Ci na chłodną kalkulację i wybór najtańszej oferty.

Kiedy pożyczka od Mikrorata.pl się opłaca?

Pożyczki udzielane przez Mikrorata.pl to pożyczki ratalne i mają tą przewagę nad pożyczkami chwilówkami, że nie musimy oddawać od razu całości po np. miesiącu. Oferta Mikrorata jest doskonałą alternatywą dla osób, które zastanawiają się nad pożyczką gotówkową czy kredytem w banku. To dlatego, że Mikrorata.pl dużo łagodniej weryfikuje naszą zdolność kredytową. Banki cechuje nadmierny formalizm i rygorystyczne kryteria wieku czy zarobków. Bywa, że bank odmówi nam kredytu bo np. nie mamy umowy o pracę. W przypadku Mikrorata nie ma znaczenia z jakiego tytułu otrzymujesz dochody.

Pożyczka od Mikrorata.pl ma również tą zaletę, że akceptowane są osoby w różnym wieku. Pożyczać mogą zarówno osoby bardzo młode (nawet takie, które dopiero co skończyły 18 lat), jak i seniorzy do 80 roku życia. Konieczne będzie tylko udokumentowanie stałego dochodu i nie posiadanie negatywnej historii kredytowej. Firma bowiem weryfikuje nasze dane w bazach kredytowych BIG i KRD.  Na uwagę zasługuje fakt, że nie trzeba pożyczać dużych kwot. Pożyczka jest zatem opłacalna dla Klientów szukających małego wsparcia np. przy wjeździe na wakacje. Pożyczkę spłaca się w ratach więc spłata nie jest uciążliwa i możemy z łatwością planować nasz budżet domowy.

Plusy i minusy pożyczki Mikrorata.pl

Tradycyjnie jak w każdej recenzji podsumowujemy największe wady i zalety oraz dajemy ocenę w gwiazdkach.

Plusy:

  • Duża rozpiętość akceptowanego wieku ( 18-80 lat)
  • Duży zakres gotówki, o którą można wnioskować (1000 zł – 10 000 zł)
  • Większość wniosków kończy się przyznaniem pożyczki – duże prawdopodobieństwo akceptacji wniosku.
  • Szybki proces decyzyjny.
  • Brak ukrytych kosztów.
  • Możliwość rozłożenia spłaty na wiele niskich rat

Minusy:

  • Weryfikacja baz kredytowych i rejestrów dłużników.
  • Umowa jest dostarczana przez kuriera, co wydłuża czas otrzymania gotówki.

 

Nasza ocena

nasza ocena

złóż wniosek

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dobrze, że można odebrać kasę na poczcie
Jedna z lepszych i bardziej pewnych pożyczek. Dla mnie to wielka wygoda i pewniak! jestem bardzo zadowolony bo jest dość długo czas spłaty!
Zaciągnąłem w tym miejscu pożyczkę na prezent urodzinowy dla mojego brata. Kupiłem mu to, o czym od zawsze marzył – konsolę do gier!
Szybko i bezproblemowo
Dzisiaj wypełniłem wniosek a pieniądze już mam na koncie. Auto kupione i wszyscy zadowoleni BRAWO WY
Myślałam że nazwa mikrorata to tylko chwyt marketingowy, ale faktycznie nie ma u nich tragedii pod tym względem. Pozyczalam 5000 zł na 24 miesiące. miesiecznie raty są zmienne wiec trudno oceniac, ale całkowity koszt pozyczki to 8611 zł w 2 lata co uwazam ze jak na firme pozyczkową, pozabankowa nie jest zaporową kwotą. Na pewno jeszcze skorzystam.