Mikrorata opinie

mikrorata oferta i opinie

Jeśli trafiłeś na tą stronę to jest duże prawdopodobieństwo, że szukasz informacji o firmie Mikrorata.pl Na rynku jest bardzo dużo firm pożyczkowych, które oferują pieniądze na różnych zasadach. Dlatego zanim podejmiesz decyzje jaką ofertę wybrać to warto żebyś zapoznał się z Mikrorata.pl opinie. Ten tekst powstał specjalnie dla Was, abyście szybko mogli dostać garść potrzebnych informacji na temat tej firmy. Zebraliśmy opinie naszych Klientów, którzy już skorzystali z pożyczki online Mikrotaty oraz przeanalizowaliśmy umowy, regulaminy i opłaty. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na szukanie informacji na forach i wśród znajomych. Obiektywna ocena naszych ekspertów pozwoli Ci na chłodną kalkulację i wybór najtańszej oferty.

Kiedy pożyczka od Mikrorata się opłaca?

Pożyczki udzielane przez Mikrorata.pl to pożyczki ratalne i mają tą przewagę nad chwilówkami, że nie musimy oddawać od razu całości po np. miesiącu. Oferta Mikrorata jest doskonałą alternatywą dla osób, które zastanawiają się nad pożyczką gotówkową czy kredytem w banku. To dlatego, że Mikrorata.pl dużo łagodniej weryfikuje naszą zdolność kredytową. Banki cechuje nadmierny formalizm i rygorystyczne kryteria wieku czy zarobków. Bywa, że bank odmówi nam kredytu bo np. nie mamy umowy o pracę. W przypadku Mikrorata nie ma znaczenia z jakiego tytułu otrzymujesz dochody.

Pożyczka od Mikrorata.pl ma również tą zaletę, że akceptowane są osoby w różnym wieku. Pożyczać mogą zarówno osoby bardzo młode (nawet takie, które dopiero co skończyły 18 lat), jak i seniorzy do 80 roku życia. Konieczne będzie tylko udokumentowanie stałego dochodu i nie posiadanie negatywnej historii kredytowej. Firma bowiem weryfikuje nasze dane w bazach kredytowych BIG i KRD.  Na uwagę zasługuje fakt, że nie trzeba pożyczać dużych kwot. Pożyczka jest zatem opłacalna dla Klientów szukających małego wsparcia np. przy wjeździe na wakacje. Pożyczkę spłaca się w ratach więc spłata nie jest uciążliwa i możemy z łatwością planować nasz budżet domowy.

Plusy i minusy pożyczki Mikrorata.pl

Tradycyjnie jak w każdej recenzji podsumowujemy największe wady i zalety oraz dajemy ocenę w gwiazdkach.

Plusy:

  • Duża rozpiętość akceptowanego wieku ( 18-80 lat)
  • Duży zakres gotówki, o którą można wnioskować (1000 zł – 10 000 zł)
  • Większość wniosków kończy się przyznaniem pożyczki – duże prawdopodobieństwo akceptacji wniosku.
  • Szybki proces decyzyjny.
  • Możliwa wypłata na poczcie – tzw. pożyczka na czek GIRO
  • Brak ukrytych kosztów.
  • Możliwość rozłożenia spłaty na wiele niskich rat

Minusy:

  • Weryfikacja baz kredytowych i rejestrów dłużników.
  • Umowa jest dostarczana przez kuriera, co wydłuża czas otrzymania gotówki.

 

Nasza ocena

nasza ocena

złóż wniosek

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.