ING Bank Śląski sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w ING Bank Śląskim?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy ING Bank Śląski sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

ING Bank Śląski

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w ING Banku Śląskim. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy ING, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w ING Banku Śląskim. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy ING czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów ING Bank Śląski

ING Bank Śląski sesje przelewów wychodzących są realizowane w następujących sesjach:

  • 08:10,
  • 11:30,
  • 14:30

ING Bank Śląski sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech turach:

  • 11:00,
  • 15:00,
  • 17:30

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.