mBank sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w mBank?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy mBank sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

mbank konto bankowe

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w mBanku. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy mBanku, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w mBanku. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy mBanku czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów mBank

mBank sesje przelewów wychodzących są realizowane w następujących sesjach:

  • 05:55,
  • 09:55,
  • 13:25

mBank sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech turach:

  • 11:15,
  • 15:00,
  • 18:15

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.