Na czym zarabia Radosław Majdan?

Sportowiec, celebryta i biznesmen czyli Radosław Majdan

Radosław Majdan urodził się i wychował w Szczecinie. Tu również rozpoczęła się jego kariera piłkarska. Pogoń Szczecin był pierwszym klubem z którym na lata związał się właśnie Majdan. Dzięki występom właśnie w tej drużynie zapewnił sobie uwagę selekcjonera kadry reprezentacji Polski. Kariery w kadrze jednak wielkiej nie zrobił, wystąpił raptem w kilku meczach w większości towarzyskich. Największym sukcesem był występ na Mundialu w 2002 r., gdzie zagrał cały mecz. Karierę sportową zakończył w 2009 roku i od tego czasu poważnie zajął się biznesem oraz kreowaniem własnego wizerunku. Na czym jednak zarabia popularny Radosław majdan? Sprawdźcie sami!

Programy telewizyjne, reklamy i wizerunek

Pieniądze zarobione na grze w piłkę nie wystarczyłyby na długo przy życiu jakie prowadzi Radosław Majdan. Dlatego wraz z końcem kariery sportowej rozpoczęła się przygoda z biznesem i mediami. Jak podaje Wikipedia jest modelem w kampanii reklamowej perfum dla mężczyzn włoskiej marki Tonino Lamborghini. Współpracuje z agencją Mag Models, a w 2012 roku został ambasadorem marki ubraniowej „Pako Lorente”.

W zeszłym roku wraz z żoną Małgorzatą Rozenek wystąpił w spocie reklamowym jednej z sieci komórkowych, za który otrzymał 2 mln złotych. Udział w głośnym programie „Iron Majdan” był równie opłacalny. Za 10 odcinków reality show na konto Majdana wpłynęło 200 tys. złotych. Na tym jednak nie koniec – Majdan od jakiegoś czasu rozkręca firmę produkującą perfumy pod jego własną marką.

RM Vabun – perfumy

Oferta Vabun obejmuje wody perfumowane dla panów i pań. Sprzedawane są przez producenta w atrakcyjnych cenach po około 95 zł za 100 ml w przypadku męskich zapachów. Zapachy dla kobiet są już droższe i można je nabyć również za 95 zł, ale w mniejszym flakonie -50 ml. Biznes choć dopiero raczkuje to już przynosi zyski. W 2017 roku zarobił nieco ponad 80 tys. zł przy całkowitych przychodach ze sprzedaży na poziomie 3,6 mln zł.

Niedawno spółka weszła na giełdę i zaliczyła gigantyczny wzrost wartości już na samym otwarciu. Jedna akcja Majdana przed otwarciem giełdy była wyceniana na 1,86 zł. Tego samego dnia po zamknięciu giełdy jedna akcja była już warta 3 złote. Przeliczając wartość wszystkich akcji wynika, że w jeden dzień zarobił 2 mln zł.

11/09/2018

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pozabankowe pożyczki dla firm

Firmy potrzebują dofinansowania Spora część firm planuje działania rozwojowe. Większość jednak nie ma takich nadwyżek aby sfinansować pomysły z własnych środków. Przedsiębiorcy to ludzie czynu, którzy nie boją się podejmować ryzyka i jeśli widzą powodzenie w swoim pomyśle to śmiało sięgają po kredyt czy pożyczkę.

Kim są najbogatsi ludzie w Europie?

Najbogatsi ludzie w Europie mogą się mierzyć z najzamożniejszymi tego świata. Jak na ich tle wypadają Polacy? Dzisiaj przyjrzymy się kim są i ile zarabiają najbogatsi Europejczycy. Najbardziej znanym rankingiem najbogatszych ludzi świata jest Bloomberg Billionaires Index.

Najbogatsi Polacy – ranking 100

Zobaczcie jak prezentuje się tegoroczny ranking 100 najbogatszych Polaków!