Hapi Pożyczki – szybka pożyczka

Hapi pożyczki -szybka pożyczka, ale czy dobra?

Hapi Pożyczki działa na polskim rynku od wielu lat i jest jednym z liderów w sektorze pożyczek pozabankowych. Oferta Hapi Pożyczki oferuje  pożyczki w kwotach znacznie wyższych niż u konkurencji, co stawia tą firmę w  gronie tych najatrakcyjniejszych. Hapi Pożyczki -szybka pożyczka można wziąć już od 500 do 25 000 zł dla klientów indywidualnych. Jeśli natomiast prowadzisz działalność gospodarczą to możesz liczyć na pożyczkę do 4000 zł. Oferta firmy dotyczy osób pełnoletnich. Dodatkowym atutem jest to, że do kwoty 9000 zł nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o dochodach. Wystarczy jedynie oświadczenie Kliena.

Firma ta reklamuje się, że każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście do jego sprawy. Zapewnienie to podparte jest ilością biur firmy w liczbie 141 oddziałów na terenie całej Polski. Klientów obsługuje grupa prawie 3000 doradców finansowych. Mając na uwadze skalę działalności oraz elastyczność można śmiało stwierdzić, że oferta jest godną polecenia. Sprawdźmy jednak jak skorzystać z takiej pożyczki.

Jak wziąć pożyczkę w Hapi Pożyczki?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza kontaktowego, który znajdziesz tutaj

Po wypełnieniu tego prostego formularza klikamy przycisk zostaw kontakt. Po dosłownie kilku minutach zadzwoni do nas konsultant, który ustali z nami wszystkie szczegóły. Podczas rozmowy konsultant ustali naszą zdolność kredytową i na jej podstawie zaproponuje kwotę pożyczki, którą jesteśmy w stanie otrzymać. I to wszystko!

Jak wygląda spłata pożyczki?

Spłata przypomina regulowanie rat jak Banku. Pożyczkę w Hapi Pożyczki spłacamy ratalnie w okresie przez nas wybranym. Okres spłaty może wynosić nawet 4 lata. Jest to ustalane podczas rozmowy z konsultantem o której pisałem powyżej.

Kolejną pozytywną rzeczą jaką należy powiedzieć o Hapi Pożyczki to to, że wychodzi także naprzeciw klientom którzy mają problemy z terminowymi spłatami. Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każdemu mogą się przydarzyć problemy ze spłatą, dlatego w przypadku jakichkolwiek problemów zachęca do kontaktu z ich Doradcami Finansowymi w celu ustalenia optymalnego wyjścia z takich sytuacji.

10 najważniejszych informacji o Hapi Pożyczki

1.Wartość pożyczki: od 500 do 25 000 zł
2. Termin spłaty: do 48 miesięcy
3. Dla osób w wieku od 18 do 80 lat
4. Pożyczka dla emerytów i rencistów: tak
6. Pożyczka dla firm:tak
7. Pożyczka dla studentów:tak (przy stałych dochodach)
8. Pożyczka bez zaświadczeń: do 9000 zł wystarczy oświadczenie
9. Pożyczka na dowód:dopiero od 2 pożyczki
10. Wymagane dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie lub oświadczenie o zarobkach, wyciąg z rachunku bankowego, rachunek za media

profi credit wniosek

3 thoughts on “Hapi Pożyczki – szybka pożyczka

  • Mnie się sprawdziła ta pożyczka. Brałem jakoś rok temu tysiąc złotych i spłacałem przez 6 miesięcy. Raty nie były dla mnie odczuwalne bo sam dopasowałem sobie okres spłaty do własnych możliwości. Z tego względu mogę ją Wam polecić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *