fbpx

Pozabankowe pożyczki dla firm

Firmy potrzebują dofinansowania

Spora część firm planuje działania rozwojowe. Większość jednak nie ma takich nadwyżek aby sfinansować pomysły z własnych środków. Przedsiębiorcy to ludzie czynu, którzy nie boją się podejmować ryzyka i jeśli widzą powodzenie w swoim pomyśle to śmiało sięgają po kredyt czy pożyczkę. Oprócz stałej oferty bankowej, która jest dostępna od lat o Klienta zaczynają walczyć firmy pożyczkowe, które oferują atrakcyjne pozabankowe pożyczki dla firm. Jako, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się właśnie na tego typu produkty finansowe rośnie także oferta.

Większość osób ubiegająca się o kredyt w banku doświadczyła skomplikowanych procedur i stosu dokumentów jakie należało dostarczyć. Załatwienie wszystkiego w jeden dzień jest a wykonalne. Przed podjęciem decyzji kredytowej banki dokładnie prześwietlają potencjalnych kredytobiorców, analizując dokumenty finansowe i zeznania podatkowe firmy. Często też należy przedstawić wyciąg z rachunków bankowych i dodatkowe zabezpieczenia. Tak rozbudowane procedury i nadmierny formalizm powodują, że wielu właścicieli firm nie ma dostępu do dodatkowych środków, które mogłyby stanowić istotne wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Pozabankowe pożyczki dla firm – czy warto się zdecydować?

Pożyczki pozabankowe nie różnią się co zasady od tych bankowych. Tak samo jak w banku w przypadku firmy pożyczkowej najpierw składamy wniosek o pożyczkę. Z tą jednak różnicą, że wszystkie niezbędne formalności można wykonać przez Internet. Dokumenty jakie będziemy musieli przesłać do firmy pożyczkowej to zazwyczaj tylko wyciąg z rachunku bankowego. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymujemy tego samego dnia. Najczęściej jednak nie trwa to dłużej niż godzinę. Cała procedura udzielenia pożyczki jest zmniejszona do absolutnego minimum, aby nie marnować cennego czasu przedsiębiorcy.

Pozabankowe pożyczki mają również tą zaletę, iż skorzystać z nich mogą nawet firmy które są bardzo krótko na rynku. Podejście niektórych pożyczkodawców jest tak liberalne, że oferują gotówkę przedsiębiorcom od pierwszego dnia ich funkcjonowania.

Gdzie najlepiej po pozabankową pożyczkę dla firmy?

Polski rynek firm pożyczkowych jest bardzo dynamiczny. Dlatego w naszej opinii na polecenie zasługują dwie firmy, które w sposób rzetelny i uczciwy podchodzą do swoich klientów.

Aasa pożyczki dla firm

aasa opinie i oferta

  • Kwota pożyczki online od 1 000 do 10 000 zł
  • Okres spłaty od 1 do 24 mcy – okres spłaty jest elastyczny, całkowicie uzależniony od woli Klienta
  • Odbiorcy – indywidualna działalność gospodarcza + osoby samozatrudnione
  • Dostępna od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Osoby rozpoczynające biznes oraz osoby bez historii prowadzonej działalności również są akceptowane

złóż wniosek

Aforti Finance pożyczki dla firm

aforti finanse

  • Nawet do 150 000 zł
  • okres pożyczki – do 36 miesięcy!
  • Decyzja już w 1 godzinę
  • Minimum formalności

złóż wniosek

 

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe?

Firmy pożyczkowe wygrywają w drobnych pożyczkach Statystyczne w Polsce żyje się coraz lepiej. Nie mniej jednak firmy pożyczkowe z miesiąca na miesiąc odnotowują wzrost wniosków o pożyczki. Wraz ze wzrostem zarobków rosną również ceny artykułów żywnościowych i paliwa. Statystycznie jest niby lepiej, ale w ogólnym rozrachunku dużo się nie zmieniło.

Ile trzeba prowadzić firmę, żeby dostać kredyt hipoteczny?

Ile trzeba prowadzić firmę, żeby dostać kredyt hipoteczny To pytanie bardzo często wpływa na naszą skrzynkę, dlatego postanowiliśmy napisać nieco więcej na ten temat. Kiedy nie dysponujemy dużą gotówką, bo np. zainwestowaliśmy ją w firmę a chcemy mieszkać u siebie to najszybszym sposobem będzie kredyt hipoteczny.

Działalność gospodarcza – jak zacząć?

Działalność gospodarcza jest coraz częściej wybieraną formą zatrudnienia. Co powinieneś zrobić żeby otworzyć własną firmę i skąd wziąć na to pieniądze? Pożyczki dla nowych firm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *