PKO BP sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w PKO BP?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy PKO BP sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

miniratka pkobp

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Banku PKO BP. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Banku PKO BP, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Banku PKO BP. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Banku PKO BP czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów PKO BP

PKO BP sesje przelewów wychodzących są realizowane w następujących sesjach:

  • 08:00,
  • 11:45,
  • 14:30

PKO BP sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech turach

  • 11:30,
  • 15:10,
  • 17:30

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.