Raiffeisen Polbank sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w Raiffeisen Polbank?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy Raiffeisen Polbank sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

Raiffeisen-Polbank-konto

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Raiffeisen Polbank. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Raiffeisen Polbank, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Raiffeisen Polbank. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Raiffeisen Polbanku czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów Raiffeisen Polbank

 

Raiffeisen Polbank sesje przelewów wychodzących są realizowane w następujących sesjach 08:00, 12:15, 15:00

Raiffeisen Polbank sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech turach – 10:30-11:30, 14:30-15:15, 17:30-18:00

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.

 

pożyczki online