Bank BPS sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w Banku BPS?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy Bank BPS sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

BPS logo

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Banku BPS. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Banku BPS, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Banku BPS. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Banku BPS czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów Bank BPS

Bank BPS sesje przelewów wychodzących są realizowane w następujących sesjach:

  • 14:30-15:00,
  • 14:30-15:00,
  • 14:30-15:00

Bank BPS sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech turach

  • do 12:00,
  • do 16:00,
  • do 18:00

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.

Sprawdź również