Bank Millenium sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w Banku Millenium?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy Bank Millenium sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

konto 360 Bank Millenium

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Banku Millenium. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Millenium, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Banku Millenium. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Banku Millenium czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów Banku Millenium

Bank Millenium sesje przelewów wychodzących są realizowane w następujących sesjach:

  • 10:30-11:00 (zlecenie przelewu jest możliwe do złożenia do godziny 8:10),
  • 14:30-15:00 (zlecenie przelewu jest możliwe do złożenia do godziny 12:10),
  • 17:00-17:30 (zlecenie przelewu jest możliwe do złożenia do godziny 14:30)

Bank Millenium sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech ciągłych turach:

  • księgowanie do godziny 12:00,
  • księgowanie do godziny 15:30,
  • księgowanie do godziny 17:15.

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.

Polecamy również