Bank Pocztowy sesje wchodzące i wychodzące

bank pocztowy

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w Banku Pocztowym?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy Bank Pocztowy sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Banku Pocztowym. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Banku Pocztowego, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Banku Pocztowym. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Banku Pocztowym czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów Banku Pocztowym

Bank Pocztowy sesje przelewów wychodzących są realizowane w następujących sesjach:

  • 09:00,
  • 13:00,
  • 15:00.

Bank Pocztowy sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech ciągłych turach :

  • 11:00,
  • 15:00,
  • 17:30.

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.

Polecamy również: