Citi Handlowy sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w Banku Citi Handlowy? Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy Citi Handlowy sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

citi

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Banku Citi Handlowy. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Citi Handlowy, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Banku Citi Handlowy. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy Citi Handlowy czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów Citi Handlowy

Citi Handlowy sesje przelewów wychodzących są realizowane w trzech sesjach:

  • 08:00,
  • 12:15,
  • 15:30

Citi Handlowy sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech turach:

  • 10:30,
  • 14:30,
  • 17:30.

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.

Polecamy również: