Santander sesje wchodzące i wychodzące

 

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w Banku Zachodnim WBK? Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy BZ WBK sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

santander

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Banku Zachodnim WBK. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy WBK, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Banku Zachodnim WBK. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy BZ WBK czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Santander sesje przelewów

Santander sesje przelewów przychodzących są realizowane w sposób ciągły od godziny 8:00 do 18:00

Santander sesje przelewów wychodzących są realizowane w trzech turach:

  • 8:15,
  • 12:15,
  • 14:45

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy

Sprawdź również: