BOŚ Bank sesje wchodzące i wychodzące

Zastanawiasz się, o której godzinie są realizowane przelewy z konta w BOŚ Banku?  Czekasz na ważny przelew? Sprawdź kiedy pieniądze trafią na Twoje konto. Przedstawiamy BOŚ Bank sesje wchodzące i wychodzące. Jeśli natomiast wysyłamy pieniądze w obrębie tego samego banku to środki będą widoczne natychmiastowo, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

Logo BOS Bank

Sesja wchodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w BOŚ Banku. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy BOŚ Banku, czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesja wychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w BOŚ Banku. Z uwagi na duże ilości przelewów jakie codziennie przechodzą przez systemy BOŚ Banku czas kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

Sesje przelewów BOŚ Banku

BOŚ Bank sesje przelewów wychodzących są realizowane w następujących sesjach:

  • 9:30 (dyspozycja musi być złożona do 8:35),
  • 13:30 (dyspozycja musi być złożona do 12:35),
  • 16:00 (dyspozycja musi być złożona do 15:00)

BOŚ Bank sesje przelewów przychodzących są realizowane w trzech turach

  • 11:00,
  • 15:00,
  • 17:30

Sprawdź kiedy dostaniesz pieniądze

Jeśli czekasz na przelew z innego banku to łatwo sprawdzić kiedy się pojawi jeśli wiesz o której godzinie został wysłany. Pod uwagę należy wziąć pierwszą sesję wychodzącą z danego banku, która nastąpiła później niż wysłanie przelewu. Następnie sprawdzamy, kiedy będzie pierwsza sesja przychodzącą do naszego banku po sesji wychodzącej z banku z którego oczekujemy pieniędzy.

Polecamy również:

 

Tagi: boś bank księgowanie, boś przelewy przychodzące, boś bank sesje przychodzące, bank sesje przychodzące, bank ochrony środowiska, sesje elixir, sesje przychodzące, ksiegowanie bos bank, sesje przychodzące boś bank, boś bank sesje wychodzące
sesje wychodzące boś bank, jakich godzinach wychodzą przelewy