Kwiecień 17, 2018

Lekka Pożyczka opinie

Lekka Pożyczka opinie

Z pożyczkami bywa tak, że nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy jej potrzebować. Życie jest pełne niespodzianek dlatego warto skorzystać z opinii innych na temat danej firmy pożyczkowej. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów przedstawiamy wpis – lekka pożyczka opinie, w którym spisaliśmy doświadczenia naszych klientów związane z tym produktem. Wskazujemy plusy i minusy pożyczki lekka pożyczka, aby każdy mógł w pełni wiedzieć na co się decyduje bez konieczności czytania tego co jest małym druczkiem. Przekonaj się czy powinieneś wybrać akurat Lekka Pożyczka– najczęściej wybieraną pożyczkę przez naszych klientów!

Kiedy pożyczka od Lekka Pożyczka się opłaca?

Lekka Pożyczka jest firmą o tzw. łagodnej weryfikacji zdolności kredytowej. Oznacza to, że mamy bardzo dużą szansę na otrzymanie pożyczki. Firma przychylnie patrzy na osoby w różnym wieku. Z oferty mogą korzystać osoby bardzo młode (ukończone co najmniej 18 lat) jak również seniorzy. Jedynym warunkiem do udzielenia pożyczki jest posiadanie źródła dochodu. Akceptowane są stypendium, renta, emerytura, umowa zlecenie czy umowa o dzieło.

Atutem lekka pożyczka jest szybkość działania i maksymalna kwota jaką można pożyczyć. Firma oferuje do 15 000 zł przy minimum formalności.  Warto podkreślić fakt, że firma skupia się na klientach, którym bank odmówił udzielenia pożyczki.  Odmowy najczęściej wynikają z tego, że klienci nie posiadają umowy o pracę, bądź mieli małe opóźnienia w spłacie wcześniejszych kredytów.

Lekką pożyczkę możesz załatwić całkowicie online. Jeśli jednak nie jesteś przekonany do załatwienia wszystkich formalności przez Internet – proces kredytowy możesz dokończyć w oddziale firmy lub przez telefon. Cały proces jest szybki i bezpieczny.

Plusy i minusy pożyczki Lekkiej Pożyczki

Prześwietlamy produkt i wskazujemy jego słabe i mocne strony.

Plusy:

  • Kwota pożyczki od 800 do 15 000 zł;
  • Pożyczka dostępna dla przedsiębiorców;
  • Wiele placówek na terenie całej Polski – wygodne procesowanie wniosku;
  • Elastyczny wiek pożyczkobiorcy – od 18 do 80 lat;
  • Akceptowane jest każde źródło dochodu.

Minusy:

  • dużo formalności;
  • decyzja kredytowa w kilka dni;
  • powyżej 9000 zł konieczność dostarczenia zaświadczenia o dochodach;
  • Klient jest sprawdzany w bazie kredytowej BIG Infomonitor.

złóż wniosek

 

Nasza ocena

nasza ocena