Lekka Pożyczka opinie

lekka pożyczka

Z pożyczkami bywa tak, że nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy jej potrzebować. Życie jest pełne niespodzianek dlatego warto skorzystać z opinii innych na temat danej firmy pożyczkowej. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów przedstawiamy wpis – lekka pożyczka opinie, w którym spisaliśmy doświadczenia naszych klientów związane z tym produktem. Wskazujemy plusy i minusy pożyczki online oferowanej przez tą firmę, aby każdy mógł w pełni wiedzieć na co się decyduje bez konieczności czytania tego co jest małym druczkiem. Przekonaj się czy powinieneś wybrać akurat Lekka Pożyczka– najczęściej wybieraną pożyczkę przez naszych klientów!

Kiedy pożyczka od Lekka Pożyczka się opłaca?

Lekka Pożyczka jest firmą o tzw. łagodnej weryfikacji zdolności kredytowej. Oznacza to, że mamy bardzo dużą szansę na otrzymanie pożyczki. Firma przychylnie patrzy na osoby w różnym wieku. Z oferty mogą korzystać osoby bardzo młode (ukończone co najmniej 18 lat) jak również seniorzy. Jedynym warunkiem do uzyskania   jest posiadanie źródła dochodu. Akceptowane są stypendium, renta, emerytura, umowa zlecenie czy umowa o dzieło.

Atutem lekka pożyczka jest szybkość działania i maksymalna kwota jaką można pożyczyć. Firma oferuje do 15 000 zł przy minimum formalności.  Warto podkreślić fakt, że firma skupia się na klientach, którym bank odmówił udzielenia pożyczki.  Odmowy najczęściej wynikają z tego, że klienci nie posiadają umowy o pracę, bądź mieli małe opóźnienia w spłacie wcześniejszych kredytów.

Lekką pożyczkę możesz załatwić całkowicie online. Jeśli jednak nie jesteś przekonany do załatwienia wszystkich formalności przez Internet – proces kredytowy możesz dokończyć w oddziale firmy lub przez telefon. Cały proces jest szybki i bezpieczny.

Plusy i minusy pożyczki Lekkiej Pożyczki

Prześwietlamy produkt i wskazujemy jego słabe i mocne strony.

Plusy:

  • Kwota pożyczki od 800 do 15 000 zł;
  • Pożyczka dostępna dla osób prywatnych i przedsiębiorców;
  • Wiele placówek na terenie całej Polski – wygodne procesowanie wniosku;
  • Elastyczny wiek pożyczkobiorcy – od 18 do 80 lat;
  • Wypłata pożyczki na konto lub na poczcie (pożyczka na czek GIRO)
  • Akceptowane jest każde źródło dochodu.

Minusy:

  • Powyżej 9000 zł konieczność dostarczenia zaświadczenia o dochodach;
  • Klient jest sprawdzany w bazie kredytowej BIG Infomonitor.

złóż wniosek

Nasza ocena

nasza ocena

 

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Niestety mi nie przyznali, chyba mają wysokie wymagania tak samo jak Hapi Pożyczki. Jak ktoś ma podobny problem to polecam supergrosz albo netcredit
Minusem jest, że sprawdzają BIK i inne bazy kredytowe. Jednak szwagier miał czyste bazy i dostał kasę błyskawicznie. Z moimi problemami w bazach dostałałem pożyczkę w FREEZL
Nie wiem skad tyle dobrych opinii,,,, Niestety, Brak poszanowania dla klienta. Kiedy brałem pożyczkę, wszystko było dobrze. Kontakt aż nad to. Kiedy jest problem, nie odpisują na e-mail, na infolinii zapewniają, że e-mail musiał się gdzieś zagubić. Zdecydowanie lepsza jest Wonga. Jeżeli chcesz brać pożyczki, weź, ale jeżeli zamierzasz cokolwiek z nimi załatwiać nie związanego z pożyczką, wybierz coś innego.
oferta dobra tylko szkoda, że mało dostępna. mam na myśli to, że cieżko u nich o pożyczke. Dlatego wziąłem w ratkomat.pl
nie dostałem przez jakiś stary BIK!!!!!! Masakra!!! Dobrze, że nie wszyscy sprawdzają w biku
Złożyłem wniosek ale dostałem negata z uwagi na BIK... złożyłem po tym wniosek do ratka.pl i się udało
Firma godna zaufania. Wziąłem 5 tys bez zaświadczenia o dochodach
Skorzystałem i póki co nie mogę narzekać. Polecam
lekka pożyczka to dobra nazwa. Nie męczą mocno klienta i szybko wypłacają
Bardzo dobra firma.. nie ma co sie ropisywac
Lekka Pożyczka cóż by tu napisać.... Zawnioskowałam i mam. Pożyczyłam pieniądze na prezent ślubny bo jestem świadkową więc niestety to zobowiązuje szczególnie że siostra wychodzi za mąż. Nie było żadnych problemów z formalnościami. Środki miałam już w garści na drugi dzień.
Dużym plusem ze można odebrać pieniądze na poczcie i wziąć pożyczkę na dużo rat
Wziąłem tu pożyczkę, bo nie sprawdzają BIK. wszystko poszło dobrze, szybko wypłacili pieniądze
Nie dość, że mają elastyczne raty to można się z nimi dogadać w sprawie przedłużenia terminu spłaty. Polecam.
Dobra firma - miła obsługa udzielania pożyczki
Szkoda, ze tylko do 15 tys... ale ogolnie nie ma co narzekac
polecam i pozdrawiam
mam 64 lata i nie robili problemów związanych z moim wiekiem a nie wszystkie firmy chciały udzielić mi pożyczki,pieniążki były szybko na koncie,bez zbędnych formalności polecam
Szybka wypłata kasy i miła obsługa heh
Wielki plus za to, że firma daje szansę nawet osobą z nieciekawą historią kredytową. Nie ma weryfikacji w BIK. Przelew pojawia się szybciutko na naszym koncie.
Świetna firma. Jeszcze chyba mało popularna ale łatwo się wnioskuje i szybko otrzymuje gotówkę.