Lendon Raty opinie

lendon oferta i opinie

Szukając najlepszych i najtańszych pożyczek na raty możemy natknąć się na firmę lendon raty. Nie będąc ekspertem finansowym ciężko jest ocenić czy dana firma pożyczkowa jest dobra i godna zaufania. Przecież ofert na rynku jest tak wiele, że łatwo można coś pomylić. Właśnie dlatego jako specjaliści od finansów przygotowaliśmy dla Was lendon raty opinie. Dzięki opiniom i uwagom naszych Klientów możemy z łatwością wskazać co jest warte pochwały, a na co trzeba uważać. Ponadto przestudiowaliśmy umowy i regulaminy jakimi posługuje się Lendon raty. Te wszystkie informacje pozwoliły pokazać ofertę w sposób obiektywny i rzeczowy. Przeczytajcie sami i przekonajcie się lub nie do tego co oferuje ta firma pożyczkowa.

Kiedy pożyczka od Lendon raty się opłaca?

Pożyczki oferowane przez Lendon raty to alternatywa dla popularnych chwilówek. Ta firma postawiła na pożyczki ratalne, które staja się coraz popularniejsze na rynku. Jeśli zatem szukasz pożyczki pozabankowe z dłuższym okresem spłaty to firma pozwala na rozłożenie długu aż na 18 miesięcy. Decyzję o pożyczce możemy otrzymać już w 15 minut. Jeśli chodzi o kwoty jakie możemy pożyczyć to nie są one wielkie bo maksymalna kwota pożyczki to 6 tys. złotych.

O pożyczkę w Lendon raty mogą się starać praktycznie wszyscy, którzy ukończyli 21 rok życia. Firma nie wyznacza bowiem żadnej górnej granicy wieku. O gotówkę mogą zatem wnioskować emeryci i renciści, którym banki bardzo często odmawiają pożyczek.

Lendon raty nie stawia również wygórowanych wymagań co do źródeł dochodu. Firma akceptuje umowy o dzieło, umowy zlecenia jak również dochód z tytułu zasiłków i świadczeń socjalnych itp.

Lendon  raty opinie – podsumowanie

Najważniejsze informacje, które podsumowują całą recenzję przedstawiamy zawsze w kluczowych punktach.

Plusy:

  • minimum formalności,
  • ekspresowa decyzja o przyznaniu pożyczki do 10 tys. zł
  • nie trzeba weryfikować tożsamości przelewem – można to zrobić za pomocą aplikacji Instator,
  • długie okresy spłaty od 3 do 24 miesięcy,
  • spłata dowolnego dnia w miesiącu,
  • pożyczki udzielane są również w weekend
  • brak górnej granicy wieku.

Minusy:

  • pożyczki od 21 lat,
  • weryfikacja w bazach kredytowych,
  • firma może kontaktować się z pracodawcą.

złóż wniosek

Nasza ocena

nasza ocena

 

 

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.