MotoKasa opinie

MotoKasa opinie

MotoKasa opinie i oferta

Jeśli trafiłeś na naszą stronę to znaczy, że szukasz informacji o MotoKasa, czyli o nowej firmie pożyczkowej. Firma pożyczkowa Motokasa została utworzona przez spółkę IPF Polska, która jest właścicielem takich marek jak Hapi pożyczki oraz Loans4Players. MotoKasa zatem nie wzięła się znikąd i stoją za nią doświadczone osoby. Aby dowiedzieć się nieco więcej o tej firmie przeanalizowaliśmy regulaminy i umowy jakie MotoKasa daje Klientom. Poprosiliśmy również pierwszych Klientów, aby opowiedzieli nam o swoich doświadczeniach z tą firmą. Dzięki zebranemu materiałowi powstała dzisiejsza recenzja czyli MotoKasa opinie.

Kiedy pożyczka od MotoKasa się opłaca?

Jak sama nazwa wskazuje MotoKasa to pożyczki na raty dla osób zmotoryzowanych. Jest to zupełna nowość, ponieważ do tej pory żadna firma nie oferowała pożyczek pod konkretne potrzeby swoich Klientów.

MotoKasa udziela pożyczek na zakup i remont samochodu w kwotach od 800 do 15 000 złotych. Pożyczone pieniądze spłacamy w dogodnych dla siebie ratach, które możemy ustawić od 3 do 36 miesięcy. Aby oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna MotoKasa daje możliwość rozpoczęcia spłaty dopiero po 3 miesiącach! Do tego minimalna ilość formalności, szybka decyzja online i błyskawiczny przelew na konto. Na uwagę zasługuje również fakt, że nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach. Wystarczy wpisać w formularzu deklarowaną kwotę jaką zarabiamy.

Plusy i minusy pożyczek od MotoKasa

Standardowo jak przy każdej recenzji podsumowujemy na co należy zwrócić uwagę, a co zasługuje na pochwałę.

Plusy:

  • Wysoka kwota pożyczki online do 15 000 zł
  • długi okres spłaty do 36 miesięcy
  • pożyczka dostępna w całości przez Internet
  • nie trzeba przedstawiać zaświadczeń dochodach
  • ekspresowa wypłata nawet w 15 minut
  • nie trzeba udowadniać, że pieniądze przeznaczyliśmy na auto czy motocykl.

Minusy:

  • Konieczność posiadania samochodu lub motocykla
  • Weryfikacja we wszystkich możliwych bazach BIG InfoMonitor, ERIF BIG, KRD lub BIK.

złóż wniosek

Nasza ocena

nasza ocena

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.