Kwiecień 17, 2018

Profi Credit opinie

Pożyczka Profi Credit opinie

profi credi opinie

Z pożyczkami bywa tak, że nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy jej potrzebować. Życie jest pełne niespodzianek dlatego warto skorzystać z opinii innych na temat danej firmy pożyczkowej. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów przedstawiamy wpis – pożyczka profi Credit opinie, w którym spisaliśmy doświadczenia naszych klientów związane z tym produktem. Wskazujemy plusy i minusy pożyczki Profi Credit, aby każdy mógł w pełni wiedzieć na co się decyduje bez konieczności czytania tego co jest małym druczkiem. Przekonaj się czy powinieneś wybrać akurat Profi Credit – najczęściej wybieraną pożyczkę przez naszych klientów!

Kiedy pożyczka od Profi Credit się opłaca?

Profi Credit jest firmą o tzw. łagodnej weryfikacji zdolności kredytowej. Oznacza to, że mamy bardzo dużą szansę na otrzymanie pożyczki. Firma przychylnie patrzy na osoby w różnym wieku. Z oferty mogą korzystać osoby bardzo młode (ukończone co najmniej 18 lat) jak również seniorzy. Jedynym warunkiem do udzielenia pożyczki jest posiadanie źródła dochodu. Akceptowane są stypendium, renta, emerytura, umowa zlecenie czy umowa o dzieło.

Czytaj także: Profi Credit szybka pożyczka

Atutem Profi Credit jest szybkość działania i maksymalna kwota jaką można pożyczyć. Firma oferuje do 25 000 zł przy minimum formalności.  Warto podkreślić fakt, że firma skupia się na klientach, którym bank odmówił udzielenia pożyczki.  Odmowy najczęściej wynikają z tego, że klienci nie posiadają umowy o pracę, bądź mieli małe opóźnienia w spłacie wcześniejszych kredytów.

Pożyczkę w Profi Credit możesz załtwić całkowicie online. Jeśli jednak nie jesteś przekonany do załatwienia wszystkich formalności przez Internet – proces kredytowy możesz dokończyć w oddziale firmy lub przez telefon. Cały proces jest szybki i bezpieczny.

Czytaj także: Pożyczka Profi Credit dla każdego?

Plusy i minusy pożyczki Profi Credit

Prześwietlamy produkt i wskazujemy jego słabe i mocne strony.

Plusy:

  • Kwota pożyczki od 500 do 25 000 zł;
  • Pożyczka dostępna dla przedsiębiorców;
  • Wiele placówek na terenie całej Polski – wygodne procesowanie wniosku;
  • Elastyczny wiek pożyczkobiorcy – od 18 do 80 lat;
  • Akceptowane jest każde źródło dochodu.

Minusy:

  • dużo formalności;
  • decyzja kredytowa w kilka dni;
  • powyżej 9000 zł konieczność dostarczenia zaświadczenia o dochodach;
  • Klient jest sprawdzany w bazie kredytowej BIG Infomonitor.

złóż wniosek

 

Nasza ocena

nasza ocena