Profi Credit opinie

profi credit opinie

 

Przeglądasz oferty pożyczek i nazwy firm nic Ci nie mówią? Szukasz sprawdzonej recenzji pożyczki Profi Credit? Przygotowaliśmy dla Ciebie Profi Credit opinie, czyli zestawienie najważniejszych informacji o tej firmie pożyczkowej. Przeanalizowaliśmy umowy i regulaminy. Sprawdziliśmy jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę. Wierzymy, że dzięki tak kompleksowemu zestawieniu dużo łatwiej będzie Tobie podjąć decyzję czy zaufać właśnie temu pożyczkodawcy.

Kiedy pożyczka od Profi Credit się opłaca?

Jak już pewnie się zorientowaliście w naszych recenzjach staramy się wskazać, kiedy szczególnie warto zwrócić uwagę na ofertę danej firmy pożyczkowej. Tak jest również w przypadku tej recenzji.

Profi Credit swoje pożyczki kieruje zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Jednak pożyczkodawca jest nastawiony głównie na udzielanie pożyczek osobom fizycznym, które mogą się ubiegać nawet o 25 tys. złotych! Co ważne, przy wnioskowaniu o kwotę niższą niż 9 tys. złotych nie musimy dostarczać żadnych zaświadczeń o dochodach.

Pożyczka opłaca się także osobom, które dostały odmowę w innej firmie pożyczkowej czy banku. Dzieje się tak, ponieważ Profi Credit posiada własny system weryfikacji zdolności kredytowej. Jeśli masz nawet wpisy w jakiś bazach kredytowych to nie jest to jednoznaczne z tym, że nie otrzymasz pożyczki!

Profi Credit słynie z tego, że proces udzielania pożyczki na raty jest szybki, a formalności maksymalnie zminimalizowane. Umowę można podpisać z przedstawicielem firmy w domu lub w jednym z wielu Biur firmy w całej Polsce.

Opinie o Profi Credit – sprawdź plusy i minusy

Podsumowanie jest zawsze ważnym elementem każdej recenzji, dlatego pokazujemy najważniejsze fakty o pożyczce Profi Credit. Zobacz opinie o Profi Credit.

Plusy:

  • Kwota pożyczki: od 1000 do 25 000 zł
  • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
  • Do 9000 zł pożyczka na oświadczenie o dochodach
  • Także dla osób z innymi zobowiązaniami finansowymi
  • Błyskawiczna decyzja przez telefon
  • Oferta skierowana również dla przedsiębiorców i emerytów
  • Łatwy i szybki wniosek przez Internet

Minusy:

  • Brak możliwości załatwienia wszystkich formalności przez Internet

złóż wniosek profi credit

Nasza ocena

profi credit opinie - nasza ocena

 

Sprawdź także stronę, na której opisujemy pożyczki bez zaświadczeń.

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.