fbpx

Ratka.pl opinie

Ratka.pl opinie

Zastanawiasz się nad pożyczką na raty w Ratka.pl i nie wiesz czy warto zaufać tej firmie? Ratka.pl jest nowoczesną firmą pożyczkową, która wg klientów jest jedną z najlepszych instytucji pozabankowych, która udziela pożyczek na raty. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy recenzję pożyczki, którą oferuje ta firma. Przygotowaliśmy ją na podstawie opinii naszych Klientów, którzy już skorzystali z pożyczki od Ratka.pl. Dodatkowo sami przeszliśmy cały proces pożyczkowy. Nasi eksperci przeanalizowali umowy, regulaminy oraz tabele opłat i prowizji. Wszystko po to, aby recenzja była rzetelna i uczciwa. Tak abyście mogli podjąć jak najlepszą decyzję. Ratka.pl opinie

Kiedy pożyczka od Ratka.pl się opłaca?

Jeśli szukasz pożyczki na raty, a miałeś wpisy w bazie kredytowej BIK to pożyczka w tej firmie jest właśnie dla Ciebie. Ratka.pl nie sprawdza bowiem bazy BIK.  Weryfikowane są za to bazy: BIG Infomonitor ,KRD oraz ERIF.

Z pożyczki w tej firmie korzysta wiele osób ze słabszą zdolnością kredytową. Nasi Klienci potwierdzają, że dostali pożyczkę w Ratka.pl mimo, że w banku odmówiono im dodatkowej gotówki. Co ważne, cały proces pożyczkowy odbywa się całkowicie online. Pieniądze na koncie możesz mieć nawet tego samego dnia. Jeśli natomiast wolisz dostać gotówkę anonimowo, możesz wybrać wypłatę pożyczki na czek GIRO czyli na poczcie.

Pożyczka jest spłacana w miesięcznych ratach, dlatego nie trzeba martwić się co tydzień skąd wziąć pieniądze. Warto jeszcze podkreślić, że o kolejną pożyczkę w Ratka.pl można się starać jeszcze przed spłatą pierwszej.

Plusy i minusy pożyczki od Ratka.pl

Zawsze najlepszym podsumowaniem jest wskazanie mocnych i słabych stron pożyczki. Dzięki nim zawsze łatwiej podjąć decyzję.

Plusy:

  • Pożyczka dostępna dla osób od 20 do 80 lat
  • niskie oprocentowanie pożyczki,
  • krótki i prosty wniosek kredytowy,
  • duża kwota pożyczki do 10 tys. złotych
  • brak weryfikacji w BIK
  • wysoka przyznawalność pożyczek ratalnych,
  • okres kredytowania do 24 miesięcy.

Minusy:

  • Kontrola baz BIG Infomonitor, ERIF i KRD
  • W niektórych przypadkach wymagane potwierdzenie dochodu

złóż wniosek

Nasza ocena

nasza ocena

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Firma bardzo otwarta na klienta, nie trzepią baz bardzo restrykcyjnie. RacZej są nastawieni zeby dać pożyczkę
Fajnie, że firma nie sprawdza BIK bo tam miałam wpisy. Pieniądze przyszły szybko - polecam1!!!!
Kwoty pożyczek wysokie, formalności mało- tyle co nic, absolutne minimum. Szybka decyzja- wręcz natychmiastowa! Wszystko online- bez wychodzenia z domu! Dla mnie super!