Fellow Finance opinie

fellow finance opinie

Natrafiliście na ofertę tej firmy pożyczkowej i zastanawiacie się czy jest to firma, której warto zaufać? Specjalnie dla Was nasi eksperci przygotowali recenzję pożyczki na raty jaką możesz wziąć za pomocą Fellow Finance. Zebraliśmy również faktyczne opinie użytkowników tej platformy i sporządziliśmy listę plusów i minusów tego serwisu. Dlatego zanim podejmiesz decyzję przeczytaj Fellow Finance opinie i  oceń, czy właśnie ta oferta najbardziej Ci odpowiada. Jeśli wolisz zobaczyć co oferuje konkurencja to zajrzyj do naszego rankingu pożyczek na raty.

Opisywana firma należy do fińskiego konsorcjum wyróżnia się swoim charakterem działalności. Nie jest to bowiem typowa firma pożyczkowa, tylko platforma pośrednicząca w udzielaniu pożyczek. Finansowanie pożyczek zapewniają inwestorzy, którzy dzięki platformie są kojarzeni z pożyczkobiorcami – tzw. pożyczki społecznościowe.

Pożyczka od Fellow Finance się opłaca?

Oferta, jaką kieruje ta firma do Klientów jest bardzo atrakcyjna. Fellow Finance pl oferuje pożyczki na raty nawet do 12 000 złotych, które spłacić możemy nawet do 2 lat. Platforma finansowa zapewnia, że oferuje atrakcyjne i przede wszystkim konkurencyjne warunki. W przypadku problemów finansowych jest elastyczna  przez co można dopasować raty do swoich możliwości finansowych.

Fellow Finance warto wybrać, kiedy korzystaliśmy już z innych pożyczek chwilówek czy ratalnych, a teraz szukamy innej korzystnej oferty. Platforma pożyczkowa wyróżnia się szerokim kryterium wiekowym. O pożyczkę mogą się starać zarówno osoby młode – wystarczy ukończyć 20 rok życia oraz osoby starsze – górna granica wieku wynosi 75 lat.  Fellow nie stawia ograniczeń w postaci posiada umowy o pracę.  Aby otrzymać pożyczkę, należy charakteryzować się odpowiednią zdolnością pożyczkową., czyli wystarczy np. świadczenie 500 plus albo regularny przelew z umowy o dzieło.

Kiedy bank odmawia Ci kredytu z powodu zbyt młodego wieku lub braku zatrudnienia na umowę o pracę, dobrą alternatywą będzie wnioskowanie o pożyczkę w Fellow.

Opinie o Fellow Finance – sprawdź co jeszcze warto wiedzieć

Aby ocena była pełna przedstawiamy krótkie podsumowanie wad i zalet. Sprawdź jak wyglądają Fellow Finance opinie.

Plusy:

  • Duży zakres wiekowy (20-75 lat),
  • minimum formalności,
  • możliwa weryfikacja tożsamości bez przelewu – Kontomatik,
  • łatwiej dostać pożyczkę niż winnych firmach
  • do 12 000 zł na 3 lata
  • intuicyjna strona

Minusy:

  • naliczanie kosztów za wysłanie monitów ponaglających do spłaty,
  • weryfikacja klientów w bazach kredytowych

złóż wniosek fellow finance

Nasza ocena

fellow finance opinie

 

Sprawdź także stronę, na której opisujemy pożyczki bez zaświadczeń.

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.