Pożyczka z komornikiem Rapida Money

Pożyczka z komornikiem

To popularna nazwa pożyczek dla osób z negatywną historią kredytową. Często osoby, które popadły w spiralę zadłużenia potrzebują tej jednej pożyczki, która może pomóc w spłacie zadłużenia. Zaraz ktoś powie: po co komu pożyczka jak już ma tyle problemów z długami?!

Z jednej strony może mieć rację, ale nie zawsze. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji osoby mającej problemy z zadłużeniem. Czasami jest tak, że istnieje szansa wyjścia na prostą, jeśli wpłacimy tzw. pierwszą większą wpłatę uwiarygadniającą. Banki często oferują możliwość zawarcia ugody po spełnieniu właśnie tego warunku. Innym rozwiązaniem są kredyty konsolidacyjne. Bywa, że pożyczka z komornikiem jest właśnie tą, która pozwoli skonsolidować mniejsze zadłużenia i spłacać zobowiązania zgodnie z harmonogramem.

Jak uniknąć komornika?

Rapida Money czy warto zaufać?

Firma Rapida pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie funkcjonuje od 2005 roku. Łączna kwota udzielonych pożyczek przekroczyła już kwotę 5 mld złotych. Popularność oferty to efekt elastycznej weryfikacji zdolności kredytowej Klienta. Na stronie internetowej firmy widnieje hasło: W Rapida Money nie osądzamy Cię na podstawie historii kredytowej. Ponadto firma chwali się, ze wg portalu opinie24.pl 94% klientów wyraża się pozytywnie o firmie.

Ponadto firma jasno podaje oprocentowanie, które z maksymalnym RRSO  wynosi 49.8%.  Ponadto przykład pożyczyki jest zaprezentowany na przykładzie: pożyczasz 10000 zł na 36 miesięcy, płacąc 486,89zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 17527,92 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 2400 zł. Opłata administracyjna w kwocie 3000 zł. Oprocentowanie 10% (zmienna) Mając na uwadze ilość danych oraz dobre opinie można śmiało powiedzieć, że firma niczego przed nami nie ukrywa i jeśli warunki nam odpowiadają to śmiało można zaciągać zobowiązanie.

Na czym zatem polega fenomen innej oceny kredytowej?  Cały szkopuł polega na tym, że firma bazuje na poręczycielach. Jeśli mamy kogoś, kto za nas poręczy, negatywna historia kredytowa dla Rapida nie ma znaczenia. Wystarczy, że nasz poręczyciel  jest właścicielem nieruchomości i zgodzi się uiścić raty kredytu, gdy Ty nie będziemy mogli regulować naszego zadłużenia. Rapida chwali się: Jeśli znajomi i rodzina uważają, że jesteś godny zaufania, my też w to nie wątpimy!

Jak wziąć pożyczkę w Rapida?

Pierwsze co trzeba zrobić aby skorzystać z oferty Rapida to złożenie wniosku, gdzie wybieramy kwotę pożyczki i okres spłaty:

złóż wniosek

  •  wypełniamy krótki wniosek o pożyczkę i wskazujemy poręczyciela
  • Następnie Rapida wysyła zapytanie do poręczyciela
  • Następuje weryfikacja telefoniczna Klienta i jego poręczyciela
  • Rapida wypłaca pieniądze na rachunek bankowy poręczyciela

Czyszczenie BIK – czy jest możliwe?

Czy pożyczka chwilówka jest widoczna w BIK?

Pożyczka na dowód przez Internet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *