Rapida Money opinie

Pożyczka Rapida Money opinie

pożyczka rapida money lisekfinansowy.pl

Osoby szukające szybkiej gotówki często spotykają się z ofertą firmy pożyczkowej Rapida Money. Nie jest to firma tak znana jak Provident czy VIVUS, ale równie rzetelna i uczciwa. Skąd to wiemy? Z opinii wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z pożyczki od Rapida Money i podzielili się z nami swoją opinią. Zebraliśmy wszystkie spostrzeżenia naszych Klientów i umieszczamy ten wpis – Pożyczka Rapida Money opinie. Piszemy zarówno o wadach i zaletach, tak aby każdy mógł świadomie zdecydować, czy chce skorzystać właśnie z oferty Rapida Money. Sprawdź czy ten produkt jest właśnie dla Ciebie!

Kiedy pożyczka od Rapida Money się opłaca?

Rapida Money to firma, która specjalizuje się w pomocy finansowej osobom z nie najlepszą historią kredytową. Oferta tej firmy pożyczkowej została specjalnie przygotowana dla osób zadłużonych z negatywną historią w BIK oraz innych rejestrach.  Warto zwrócić uwagę, że nie wiele firm jest tak elastycznych i daje drugą szansę osobom, które popadły w chwilowe kłopoty finansowe. Jeśli zatem masz problem z komornikiem,  albo żadna inna instytucja finansowa nie chce Tobie pomóc to powinieneś zwrócić się do Rapida Money.

Czytaj także: pożyczka z komornikiem Rapida

Warto podkreślić, że aby otrzymać pożyczkę nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o dochodach. Pożyczkę może dostać nawet osoba bezrobotna. Ponadto Rapida jest firmą o elastycznych zasadach, która zapewni nam spłatę zobowiązania w długim okresie.  Jeśli wybierzemy standardową chwilówkę to pożyczone pieniądze będziemy musieli oddać w przeciągu miesiąca. W przypadku Rapida Money spłata może być rozłożona na kilkanaście wygodnych rat.

Pożyczka Rapida Money jest dostępna dosłownie dla wszystkich. Mogą się o nią starać osoby od 18 do 75 lat!

Plusy i minusy pożyczki Rapida Money

Każdy produkt ma swoje wady i zalety. My pokazujemy je bez owijania w bawełnę – takie jakimi są!

Plusy:

 • Kwota pożyczki od 5000 zł do 25 000 zł;
 • Długi okres kredytowania – 12, 24 lub 36 miesięcy;
 • Z negatywną historią w BIK;
 • Dla bezrobotnych i z niskimi dochodami;
 • Cały proces wnioskowania dostępny online ;
 • Minimum formalności;
 • Szybka wypłata środków.

Minusy:

 • konieczność podania poręczyciela z pozytywną historią kredytową;
 • wysokie oprocentowanie pożyczki,
 • minimalna kwota pożyczki – 5000 zł
 • tylko trzy okresy kredytowe do wyboru.

złóż wniosek

 

Nasza ocena

nasza ocena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Na początku byłem zły, bo po kilku dniach od wypełnienia wniosku nikt się do mnie nie odzywał z tej firmy. Zadzwoniłem wkurzony, a tam okazało się, że chyba zerwało mi połączenie i wniosek nie dotarł. Co najlepsze, pani załatwiła mi ekspresową obsługę i sama wypełniła część wniosku za mnie. Więc końcowa ocena super!
Szybka akcja i pieniądze na koncie - ok
Szfagier mi poręczył i szypko wypłali. Jak ktoś ma długi to dobre te pożyczki
Jest trochę papierów, ale kasę wypłacają szybko. Jak macie słaba historie w bik to lepiej znaleźć poręczyciela i uderzyć tutaj