GOonline dla klientów indywidualnych BNP Paribas

Jak głosi najnowszy komunikat BNP Paribas od 22 maja 2020 r. wszyscy użytkownicy bankowości internetowej Banku zaczną już korzystać z nowej bankowości – GOonline. Stary system Pl@net zostanie wyłączony dla klientów indywidualnych. Czym jest GOonline? To nowoczesny system bankowości internetowej uruchomiony przez BNP pod koniec lipca 2019 r. Nowy system został zaprojektowany z dbałością o wygodę użytkownika i z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Za kilka dni GOonline będzie jedynym systemem bankowości internetowej dla klientów detalicznych Banku BNP Paribas.

GOonline BNP

GOonline to bankowość elektroniczna nowej generacji. Budowaliśmy ją w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, stawiając na bezpieczeństwo, intuicyjność, przyjazny design. System jest też w pełni kompatybilny z aplikacją bankowości mobilnej GOmobile. Zależało nam, aby to narzędzie było jak najszybciej dostępne dla wszystkich naszych klientów. Od lipca 2019 r. trwa proces migracji użytkowników poprzedniej wersji bankowości internetowej Pl@net, który planujemy zakończyć 22 maja 2020 r.

– mówił cytowany w komunikacie BNP Paribas Marcin Bodnar, Dyrektor Zarządzający Pionu Bankowości Internetowej w BNP Paribas.

Nowa bankowość BNP Paribas jeszcze bezpieczniejsza

Nowa bankowość internetowa BNP Paribas nosi nazwę GOonline i jest systemem bardzo intuicyjnym i co najważniejsze jeszcze bezpiecznym. System zaprojektowany został w taki sposób, aby Użytkownik stosując jak najmniejsza liczbę kliknięć mógł wykonać najpotrzebniejsze czynności. Chodzi między innymi o bezpośredni dostęp do najważniejszych produktów bankowych widocznych tuż po zalogowaniu się do systemu.

W panelu bocznym wyświetlane są komunikaty m.in. o zbliżających się płatności cyklicznych. Sytem dbając o komfort Użytkowników posiada wiele uprawnień, o których sygnalizowali sami Klienci.

Nowa bankowość umożliwia na wykonanie szybkich czynności jak:

  • zlecenia przelewu,
  • sprawdzenie wysokości i terminu spłaty najbliższej raty kredytu,
  • aktywowanie karty,
  • zmienienie kodu PIN do karty,
  • modyfikowanie limitów płatności kartą,
  • zmienienie swoich danych adresowych.

GOonline daje także Użytkownikom możliwość rozłożenia raty spłaty karty kredytowej, czy skontaktowania się z doradcą poprzez czat.

Sprawdź również:

BNP Paribas godziny księgowania
Infolinia BNP Paribas

 

Źródło:https://media.bnpparibas.pl/pr/513099/wszyscy-klienci-indywidualni-banku-bnp-paribas-przejda-do-goonline-do-22-maja-2020-r

20/05/2020

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczka w 15 minut

Pożyczka w 15 minut jest dostępna u większości firm pożyczkowych Firmy pożyczkowe mają tą zaletę, że oferują szybką wypłatę gotówki. Wiele zapewnia, że pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie nawet w kilkanaście minut. Pożyczka w 15 minut to jednak duży skrót myślowy, ponieważ żadna firma nie gwarantuje tak szybkiego przelewu.

Pożyczka na czek GIRO

Pożyczka na czek Giro-najważniejsze informacje Czeki w Polsce nigdy nie były popularne. Za granicą czeki były wykorzystywane praktycznie we wszystkich rozliczeniach. W USA do dnia dzisiejszego wiele firm przekazuje wypłatę pracownikom poprzez wręczeniu czeku. W Polsce ta metoda płatności nie była popularna gdyż do początku lat dziewięćdziesiątych nie było bankowości komercyjnej.

Pożyczka na oświadczenie przez Internet

Pożyczka na oświadczenie przez Internet - oferta i opinie. Pożyczki chwilówki oraz pożyczki na raty, bez weryfikacji baz i zaświadczeń o dochodach