Na stacji korzyści czyli nowa promocja BNP Paribas

Bank BNP Paribas stale ogłasza ciekawe oferty i promocje dla swoich Klientów. W najnowszym komunikacie poinformował o nowej promocji, w której za spełnienie prostych warunków można zdobyć jedną z dwóch nagród: 150 złotych w gotówce lub 250 złotych na karcie paliwowej Orlen. Promocja trwa do końca czerwca 2020 roku.

Jak wziąć udział w promocji na stacji korzyści?

Aby wziąć udział w promocji trzeba być nowym klientem BNP. Według regulaminu chodzi o osoby, które w ciagu ostatnich dwunastu miesięcy nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas. Jeżeli Klient spełnia to kryterium to wystarczy, że do 30 czerwca 2020 roku zarejestruje się w promocji na stronie banku. Podczas rejestracji trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich zgód.

Kolejnym etapem jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Rachunek należy założyć poprzez specjalnie wygenerowany link.

Konto w BNP Paribas zakładamy w bardzo bezpieczny sposób, bowiem umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Konto aktywowane jest dopiero, gdy Klient nada PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 15 lipca 2020 roku. Karta debetowa zostanie nam dostarczona przez kuriera.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas promocja zostanie zablokowana przez bank, ale o tym bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

nastacjikorzysci BNP

Jak odebrać nagrody w promocji na stacji korzyści?

W trakcie zakładania konta i rejestracji w promocji Klient jest zobligowany do wyboru jednej z dwóch nagród: 150 złotych w gotówce lub 250 złotych na paliwo na stacjach Orlen.

150 złotych w gotówce

Pierwsze 75 złotych Klienci zgarną za:

  • wykonanie minimum trzech przelewów z poziomu bankowości elektronicznej w lipcu,
  • trzykrotną zapłatę poprzez BLIK w lipcu.

Drugie 75 złotych Klienci zgarną za:

  • wykonanie minimum trzech przelewów z poziomu bankowości elektronicznej w sierpniu,
  • zapewnienie wpływów na swój rachunek w wysokości conajmniej 1000 złotych w sierpniu.

250 złotych na paliwo na stacjach Orlen

  • wykonać minimum pięć przelewów z poziomu bankowości elektronicznej,
  • minimum pięć płatności BLIK,
  • zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 złotych.

Kiedy bank wypłaci nagrody?

  • 150 złotych premii Klienci otrzymają do 21 sierpnia 2020 roku. Wówczas do 26 sierpnia konieczne będzie uzupełnienie danych osobowych na stronie promocji. Nagroda pojawi się na kontach Klientów do 31 sierpnia 2020 roku.
  • 250 złotych na stacje Orlen otrzymają do 24 września 2020 roku. Nagroda trafi do Klientów do 30 września 2020 roku.

 

Regulamin promocji: https://nastacjikorzysci.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf

05/06/2020

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczka w weekend

Pożyczka w weekend – gdzie dostaniemy gotówkę? Osoby potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego nie zawsze mogą czekać do poniedziałku. Czasami jest tak, że mamy okazję coś atrakcyjnie kupić a jest akurat weekend. Nie byliśmy przygotowani na tak duży wydatek i nie zadbaliśmy o gotówkę.

Pożyczki bez BIK 2023

Pożyczki bez BIK i KRD czyli bez weryfikacji tych baz kredytowych. Sprawdzamy czy negatywny wspis w BIK zamyka drogę do chwilówki?

Pożyczki długoterminowe online

Pożyczki długoterminowe to takie, które spłacamy dłużej niż jeden miesiąc. Pożyczkę na raty do 25 tys. złotych możemy spłacać przez 4 lata!