Najdroższe torebki świata

Ile kosztują najdroższe torebki świata?

Buty i torebki – to największa słabość każdej kobiety. Każda Pani ma ich co najmniej kilka lub kilkanaście. Małe, eleganckie, duże, sportowe, casualowe można by tak wymieniać przez pół dnia. Kobiety na najwyższych stanowiskach, dziedziczki fortun czy żony milionerów prześcigają się w coraz to nowszych modelach. Najdroższe torebki świata są modne. Wiadomo też, że im bardziej znany projektant i nowsza kolekcja tym towar wyceniany jest bardzo wysoko. Na forach internetowych można spotkać się nawet z opiniami, że inwestycja w torebkę jest lepsza niż najlepsza lokata bankowa. Klasyczne modele CHANEL po kilku latach potrafią kosztować więcej niż w momencie kupna. Niektóre kobiety potrafią nawet wziąć kredyt online byle mieć upragniony model!

Niestety większość Pań nie może sobie pozwolić na takie ekstrawagancje, ale warto zobaczyć co jest teraz na topie i ile to kosztuje. Kolejne pytanie jest takie, czy najdroższe torebki świata są faktycznie warte swojej ceny? P

Top 5 najdroższe torebki świata

  1. Rouge H Porosus Crocodile Handbag – 200 tys. dolarów

Torebka zrobiona została z czerwonej skóry aligatora, ozdobiona diamentami  oraz zapięciem z 18-karatowego złota. Torebka nie jest produkowana seryjnie rzecz jasna. Ostatnio była widziaa na aukcji w Stanach Zjednoczonych, gdzie za 6 letni produkt anonimowy kupiec zapłacił ponad 200 tys. dolarów!

Rouge H Porosus Crocodile Handbag

  1. Hermes Birkin Ginza Tanaka Bag – 1,8 mln dolarów

Aby kupić torebkę od Hermesa trzeba się zapisać w kolejce, gdzie czas oczekiwania to kilka lat. Czym wyróżnia się ta? Została stworzona  przez znanego japońskiego projektanta Ginza Tanaka. Zrobiona jest z  platyny i tysięcy diamentów

Najdroższe torebki świata 4

  1. Hermes Rose Gold Crocodile – 1,9 milionów dolarów

Na świecie są tylko dwie takie torebki. Pierwsza wykonana ze złota żółtego z diamentowymi zdobieniami. Druga wykonana została różowego z złota i ponad tysiąca diamentów.

Najdroższe torebki świata

  1. Hermes Chaine d’Anc – 2 miliony dolarów

Sam projekt tej ekstrawaganckiej torebki zajął dwa lata. Na świecie istnieją tylko 3 egzemplarze. Nosiłyście by coś takiego?

Hermes Chaine d’Anc

  1. Mouawad 1001 Nights Diamond Purse – 3,8 mln dolarów!

Jak sama nazwa wskazuje torebka inspirowana była Baśnią tysiąca i jednej nocy.  Zrobiona została przez firmę jubilerską Mouawad i została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa jako najdroższa torebka na świecie. Niewielkich rozmiarów kopertówka w kształcie serca została wykonana z 18-karatowego złota i wysadzana 4 517 diamentami w trzech kolorach

najdroższe torebki świata 1

24/03/2018

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Pożyczki dla kobiet

Czy są dostępne specjalne pożyczki dla kobiet? Wszystkie raporty o pożyczkach i kredytach mówią, że częściej pożyczają mężczyźni. Jak wyliczył MasterCard kobiety mają bardziej ograniczony dostęp do produktów finansowych niż mężczyźni. Często bywa tak, że tylko mężczyzna pracuje i przez to może udokumentować swoje dochody. Dlatego oprócz pożyczek dedykowanych kobietom prężnie rozwijają się pożyczki na raty

Ile kosztuje bycie zadbaną kobietą?

Ile kosztuje bycie zadbaną kobietą? Postanowiliśmy to sprawdzić. Media społecznościowe oraz telewizja kreują idealny wygląd każdego dnia. Duża liczba hashtagów i like’ów pozwala nam na dowartościowanie siebie.

Ile kosztuje ślub i wesele?

Sezon ślubny trwa – ile kosztuje ślub i wesele? Zawarcie związku małżeńskiego to wielkie przeżycie zarówno dla par jak i ich rodzin. Zazwyczaj organizacja uroczystości to wielkie wyzwanie.