OLX na start czyli BNP wspiera przedsiębiorców

BNP Paribas po raz kolejny startuje z ciekawą ofertą dla przedsiębiorców. Tym razem oferuje 1000 zł na start dla firm chcących rozpocząć swoją działalność w Internecie. Inicjatywa banku związana jest z epidemią koronawirusa.

BNP Paribas wspiera przedsiębiorców już od początku pandemii. Od kwietnia natomiast olx.pl ruszył z kampanią  OLX 500 na start. Bank jako partner strategiczny dołączył do projektu i dofinansował go dodatkową kwotą 500 zł. Nowa odsłona OLX na start skierowana jest do firm, które do tej pory nie ogłaszały się online. Będą miały do wykorzystania na ten cel aż 1000 zł. Oferta jest ograniczona, bowiem Bank ufundował 1000 takich pakietów!

– Czas dla firm nie jest dziś najlepszy. W związku z rozwojem epidemii koronawirusa wiele biznesów uszczupli się finansowo, a część może przestać istnieć. Dlatego tak ważne jest, by zwłaszcza teraz firmy miały możliwość lepszego dotarcia do potencjalnych klientów internetowych, a np. ze względów finansowych jest to dziś niemożliwe. Postanowiliśmy udzielić finansowego wsparcia takim podmiotom i zachęcić do wejścia w eCommerce. Przedsiębiorca otrzyma 1000 zł na promowanie ogłoszeń na OLX, największej bazie ogłoszeń w internecie –  500 zł sfinansuje BNP Paribas. W sumie sfinansujemy aż 1000 takich doładowań – powiedział Andrzej Chechliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży, Marketingu Online i eCommerce Banku BNP Paribas.

office 625893 1920

Jak będzie można skorzystać z 1000 zł od OLX i BNP Paribas?

Uczestnicy akcji otrzymają punkty o wartości 1000 złotych, które następnie będą mogli wykorzystać na promowanie swoich ogłoszeń przez 90 dni od momentu przystąpienia do programu. W ramach pakietu ogłoszeń przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z:

  • strony w domenie olx.pl,
  • sprzedawania i oferowania produktów bez prowizji,
  • korzystania ze wsparcia zespołu pracowników OLX.

Jeśli przedsiębiorca zdecyduje się na to ostatnie, to konsultanci doradzą także w jaki sposób sprawnie przejść przez proces rejestracji oraz jak najlepiej dodać ogłoszenie.

Siłą serwisu OLX są jego użytkownicy, którzy od lat wspierają przedsiębiorców korzystając z oferty lokalnie i po sąsiedzku. Każdego miesiąca odwiedza nas 12 milionów użytkowników, co oznacza, że co trzeci Polak korzysta z platformy. To tutaj szukają usługodawców, wykonawców i produktów niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu, takich jak sprzęt elektroniczny, akcesoria domowe i kuchenne, a nawet meble. Dlatego przeniesienie firmy do internetu powinno dziś stanowić naturalny ruch każdego przedsiębiorcy. Cieszymy się, że wspierając ich w programie „OLX 1000 na start” razem z naszym partnerem BNP Paribas możemy im w tym pomóc – powiedział Michał Malewski, General Manager serwisu OLX.

Kto może wziąć udział w akcji OLX na start?

Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani powinni w pierwszej  zarejestrować się na stronie start.olx.pl. BNP jednocześnie informuje, że w akcji mogą wziąć udział:

  • właściciele rachunków bankowych, które zostały utworzone po 1 kwietnia 2020 roku,
  • posiadacze kont, które zostały utworzone przed 1 kwietnia 2020 roku, lecz nie publikowali jakichkolwiek ogłoszeń związanych z prowadzoną działalnością,
  • klienci posiadający rachunki, które zostały utworzone przed 1 kwietnia 2020 roku, lecz nie dodawali więcej niż dziesięć ogłoszeń związanych z prowadzoną działalnością.

Uwaga! Z akcji wyłączone kategorie: Motoryzacja i Nieruchomości.

Regulamin akcji znajduje się na stronie: https://start.olx.pl/regulamin_akcji_500_na_start.pdf.

 

źródło:https://www.bnpparibas.pl/repozytorium/komunikaty/bnp-paribas-wspiera-przedsiebiorcow-wspolfinansujac-ich-ogloszenia-w-serwisie-olx

27/05/2020

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczki na telefon

Szybki sposób na gotówkę nawet w 15 minut? Pożyczki na telefon - konsultant pomoże w formalnościach i zadba o szybki przelew pieniędzy.

Pożyczki na PESEL

Potrzebujesz szybko gotówki bez zaświadczeń o dochodach? Sprawdź pożyczki na PESEL czyli pieniądze nawet w 15 minut na Twoim koncie.

Pożyczki bez BIK 2023

Pożyczki bez BIK i KRD czyli bez weryfikacji tych baz kredytowych. Sprawdzamy czy negatywny wspis w BIK zamyka drogę do chwilówki?