PKO Bank Polski zmienia iPKO

PKO Bank Polski jako lider bankowości w Polsce stale ulepsza swoje systemy i aplikacje. W najnowszym komunikacie prasowym bank poinformował o wprowadzeniu nowej wersji serwisu iPKO, który pozwoli w jeszcze prostszy i wygodniejszy sposób na korzystanie z produktów bankowych. Nie będzie miało także znaczenia na jakim urządzeniu będziemy korzystać z bankowości elektronicznej.

PKO Bank Polski zmienia iPKO na lepsze

Kolejna już wersja bankowości elektronicznej posiada odświeżony układ strony głównej, który jest o dużo bardziej intuicyjny od poprzedniej wersji. Poprzez to ulepszenie Klienci mają łatwiejszy dostęp do najczęściej wykonywanych operacji. Ponadto już na pierwszej stronie będą mogli się zapoznać z najważniejszymi informacjami o własnych finansach. Ponadto nowe menu pozwoli Klientom banku na dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Czytaj także: pożyczki na dowód przez Internet

7afb1024cf65a0a7ddcbbb618cf9adf6

źródło:pkobp.pl

PKO nie bez powodu zgarnia większość nagród w plebiscytach bankowości elektronicznej. Bank z uwagą wsłuchuje się w potrzeby Klientów, którzy zgłaszali potrzebę łatwego korzystania z bankowości internetowej na wszystkich urządzeniach: telefonach, tabletach i komputerach. Wdrożone zmiany będą zatem tożsame z rozwiązań, które Klienci znają z aplikacji bankowej IKO. Ujednolicenie aplikacji mobilnej z wyglądem bankowości internetowej na pewno przypadnie do gustu, ponieważ operacje będzie można wykonywać intuicyjnie, nie zastanawiając się gdzie znale daną funkcję.

Największy bank w Polsce od dłuższego czasu dostosowuje iPKO do urządzeń z ekranami o różnej wielkości. Nowa strona startowa pozwoli Klientom szybciej skorzystać s takich funkcji jak:

  • aktualizacja danych osobowych,
  • dostęp do e-Urzędu,
  • wykonanie przelewu krajowego,
  • zlecenie przelewu do odbiorcy zdefiniowanego.

Jakie jeszcze zmiany wprowadza PKO?

Zmiana iPKO to także przeprojektowanie i uproszczenie nawigacji systemu tak aby Klient w prosty sposób mógł sprawdzić dane o swoich produktach. W nowej odsłonie bankowości internetowej znajdą się w zakładce Moje produkty czy oferty Banku. Zmiany zostaną zaimplementowane automatycznie do urządzenia. Nie trzeba będzie wykonywać aktualizacji ręcznie.

Aktualizacja zmiany widoku strony głównej to nie wszystko. PKO Bank Polski wyłącza także w nowym iPKO możliwość wyboru między pełną i mobilną wersją serwisu. Wszystko to dlatego, że wyłączona zostanie wersja lajt serwisu internetowego.

Logując się do serwisu w przeglądarce na smartfonie skorzystamy ze wszystkich funkcji serwisu – nawet tych, które do tej pory w iPKO lajt nie były dostępne. Chodzi tu głównie o:

  • przelewy krajowe,
  • zlecenia stałe,
  • zmianę limitów na koncie.

Aby ułatwić Klientom zapoznanie się z nowymi funkcjonalnościami Bank przygotował specjalne filmiki instruktażowe, które znajdziemy m.in w serwisie YouTube.

f88a157eeaac5f62fb323df6c0067456

źródło:https://media.pkobp.pl/98728-serwis-ipko-w-nowej-odslonie

 

05/06/2020

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach Na rynku jest wiele produktów finansowych, które dedykowane są różnym grupom społecznym. Możemy spotkać pożyczki dla nauczycieli, dla górników czy pożyczki dla studentów. Coraz popularniejsze stają się pożyczki dla seniorów. Największe jednak zainteresowanie budzą jednak pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Sporo osób szuka bowiem pożyczek, które otrzymają bez przedstawiania dodatkowych

Pożyczka w weekend

Pożyczka w weekend – gdzie dostaniemy gotówkę? Osoby potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego nie zawsze mogą czekać do poniedziałku. Czasami jest tak, że mamy okazję coś atrakcyjnie kupić a jest akurat weekend. Nie byliśmy przygotowani na tak duży wydatek i nie zadbaliśmy o gotówkę.

Pożyczki do domu – tu je otrzymasz

Pożyczki do domu czyli pieniądze same przyjdą do Twojego domu. Nie musisz posiadać konta bankowego ani wykonywać przelewów weryfikacyjnych!