Polecam Proste Zasady – Getin Bank

Getin Bank właśnie ruszył już z ósmą edycją promocji „Polecam Proste Zasady”, w której zyskują zarówno nowi Klienci jak również obecni. Aby skorzystać z tej promocji wystarczy założyć konto z wykorzystaniem kodu polecającego, aktywować je do 30 sierpnia 2020 roku i spełnić bardzo proste warunki. VIII edycja Polecam Proste Zasady trwa do końca sierpnia.

Jak wziąć udział w akcji Polecam Proste Zasady?

Osoby spełniający powyższe warunki muszą złożyć wniosek o Konto Proste Zasady podając kod obecnego Klienta Getin Banku. Bardzo ważne jest aby  do 30 sierpnia 2020 roku konto aktywować. Najszybciej zrobimy to za pomocą kuriera – czas aktywacji wynosi od 2 do 3 dni.

Przy wnioskowaniu o konto trzeba będzie wyrazić zgody na:

 • otrzymywanie od Banku informacji handlowych,
 • przekazanie danych objętych tajemnicą bankową obecnemu Klientowi (w celu udzielenia nagrody),
 • przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • przetwarzanie danych w celach prezentacji ofert marketingowych i przesyłanie informacji handlowych.

Zrzut ekranu 2020 06 3 o 10.59.27

Kto może skorzystać z promocji Getin Banku?

Getin Bank kieruje promocję do nowych Klientów, nieposiadających od 30 listopada 2019 roku jakiegokolwiek rachunku osobistego w Getin Banku .

Warunki, konieczne do spełnienia nowy Klient:

 • skończone 18 lat,
 • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • nie posiada Konta Osobistego od 31 stycznia 2019 roku do momentu przystąpienia do promocji,
 • zawarcie umowy o Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble (z wykorzystaniem kodu polecającego),
 • niewyrażenie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
 •  w okresie promocji wyraził i utrzymał zgodę na otrzymywanie informacji handlowych.

Nagrody jakie można otrzymać w promocji Polecam Proste Zasady

 • 50 złotych premii w ramach założenia konta z wykorzystaniem kodu polecającego,
 • 10 razy po 80 złotych za użyczenie własnego kodu polecającego – razem 800 złotych premii.

50 złotych na start – otrzymuje się jeśli otworzymy konto w Getin Banku przy pomocy kodu polecającego, który można otrzymać od obecnego Klienta Banku. Aby otrzymać tą nagrodę konieczne jest również zapewnienie wpływów w wysokości 1000 złotych przez 3 kolejne miesiące od momentu aktywacji konta. Wpływy rozumiane są jako przelew z konta firmowego w Getin Banku lub z rachunku w innym banku.

80 złotych dla polecającego – to nagroda dla obecnych Klientów którzy posiadają konto w Getin Banku oraz wyrażą zgody marketingowe. Zainteresowani konkursem muszą do niego przystąpić i wygenerować kod polecający. Aby go wygenerować konieczne jest zalogowanie do swojej bankowości internetowej i wybór oferta i wnioski, następnie do Polecam Proste Zasady i klikając zielony przycisk Przystąpić do nowej edycji.

Proszę pamiętać, że jeden polecający może wysłać maksymalnie dziesięć poleceń w ciągu trwania jednej edycji programu. Nagrody w powyższych kwotach przyznawane są w formie karty podarunkowej do allegro.pl, decathlon.pl, empik.com.

Regulamin promocji:https://secure.getinbank.pl/docs/getinbank/regulamin_promocji_program_polecen.pdf

03/06/2020

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczka w weekend

Pożyczka w weekend – gdzie dostaniemy gotówkę? Osoby potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego nie zawsze mogą czekać do poniedziałku. Czasami jest tak, że mamy okazję coś atrakcyjnie kupić a jest akurat weekend. Nie byliśmy przygotowani na tak duży wydatek i nie zadbaliśmy o gotówkę.

Pożyczki na 500 plus

Pożyczki na 500 plus Wraz z pojawieniem się tego świadczenia zaczęły się rozwijać pożyczki na 500 plus. Firmy pożyczkowe już dawno wyprzedziły banki w szybkości rozpatrywania wniosków oraz warunków udzielania pożyczek. Nie ma znaczenia czy wolimy pożyczkę chwilówkę czy pożyczkę na raty. Firmy pożyczkowe są na tyle elastyczne, że akceptują różne źródła dochodu.

Pożyczka na czek GIRO

Pożyczka na czek Giro-najważniejsze informacje Czeki w Polsce nigdy nie były popularne. Za granicą czeki były wykorzystywane praktycznie we wszystkich rozliczeniach. W USA do dnia dzisiejszego wiele firm przekazuje wypłatę pracownikom poprzez wręczeniu czeku. W Polsce ta metoda płatności nie była popularna gdyż do początku lat dziewięćdziesiątych nie było bankowości komercyjnej.