Pożyczka na piątkę w Alior Banku

Banki zaczynają walczyć o Klienta

Banki coraz mocniej zaczynają czuć na plecach oddech firm pożyczkowych. Ekspansja pozabankowych pożyczek gotówkowych poszła tak daleko, że wielu Klientów ani myśli o banku, kiedy potrzebuje pieniędzy. Niestety jest to wina właśnie bankierów, którzy przez wiele lat nie chcieli dawać ludziom tanich pożyczek. Na szczęście rynek nie lubi próżni i firmy pożyczkowe dość skutecznie zastąpiły banki w pożyczaniu pieniędzy. Po co iść do banku po kredyt czy pożyczkę, gdzie proces kredytowy jest długi i sformalizowany skoro w firmie pożyczkowej można dostać pieniądze w 15 minut. Mowa tu oczywiście o drobnych pożyczkach przez Internet do kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jednak to właśnie takich pożyczek szuka zwykły Kowalski. Czy jednak pożyczka na piątkę w Alior Banku jest godna uwagi? O tym w dzisiejszym wpisie.

Pożyczka na piątkę w Alior Banku

Alior Bank co jakiś czas próbuje przekonać do siebie ciekawymi ofertami. Tak jest tym razem przy ofercie pożyczka na piątkę. Dlaczego oferta jest dobra? Ponieważ oprocentowanie pożyczki to tylko 5%, a jeżeli zaciągniemy ją w całości przez Internet to prowizja wyniesie 0%. Duża zaletą jest także maksymalna kwota pożyczki aż 200 000 zł. Tak dogodnymi warunkami Alior Bank zostawia konkurencję daleko w tyle. Oferta skierowana jest zarówno dla nowych jak również obecnych Klientów banku.

Jestem nowym Klientem – jak dostać pożyczkę?

 1. Wypełniamy formularz online – dostępny tutaj
 2. Następuje kontakt od konsultanta Banku
 3. Telefonicznie załatwiamy formalności
 4. Zawieramy umowę
 5. Bank wypłaca pieniądze na konto.

Jestem Klientem Alior Banku – jak dostać pożyczkę?

Jeśli już jesteś Klientem banku to proces będzie jeszcze szybszy.

 1. Logujemy się do bankowości internetowej Aliora
 2. Wchodzimy w zakładkę oferty specjalne lub do zakładki Oferty – „Kredyty i pożyczki”
 3. Wypełniamy wniosek o pożyczkę
 4. Zawieramy umowę
 5. Bank wypłaca pieniądze na konto.

Wniosek o pożyczkę można również złożyć w dowolnym oddziale Alior Banku oraz za pośrednictwem infolinii: 19 502.

Najważniejsze informacje o pożyczce

 • Kwota pożyczki: od 500 do 200 000 zł
 • Spłata: od 3 miesięcy do 10 lat
 • W całości przez Internet
 • Pieniądze na dowolny cel
 • Dostępny kalkulator kredytowy
 • Brak prowizji przy wzięciu przez Internet
 • RRSO: 9,89% lub 5,12%

złóż wniosek

 

06/10/2018

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Ile trzeba czekać na decyzję kredytową?

Wiemy ile trzeba czekać na decyzję kredytową! Zobaczcie sami czy lepiej iść po pożyczkę czy po kredyt. Czas oczekiwania na decyzję jest bowiem różny

Najtańsza pożyczka jest najlepsza?

Czy rzeczywiście najtańsza pożyczka jest najlepsza? Szukając najlepszej pożyczki chwilówki czy pożyczki na raty pierwsze co to zwracamy uwagę na cenę. Jednak przy dzisiejszych ofertach, które niewiele się od siebie różnią ciężko wybrać najlepszą

Jak negocjować warunki kredytu albo pożyczki?

Negocjowanie zawsze w cenie Wraz z rozwojem rynku pożyczek i kredytów zmieniły się również zasady ich udzielania. Firmy pożyczkowe zaczęły mocno konkurować z bankami. Kiedyś było nie do pomyślenia, żeby negocjować warunki kredytu czy pożyczki. Obecnie jesteśmy przyczajeni, że możemy się targować dosłownie o wszystko.