Pożyczka na selfie od Alior Bank

Rozwój nowych technologii sprawia, że banki aby przyciągnąć nowych klientów decydują się na coraz śmielsze kroki. Kiedyś nowoczesność i niestandardowa weryfikacja klientów była domeną firm pożyczkowych. Obecnie banki dotrzymują im kroku i nawet inwestują spore środki w tzw. FinTechy i nowe technologie. Dzięki takiemu działaniu pieniądze możemy pożyczać na wiele różnych sposobów. Pandemia COVID-19 zmobilizowała m.in. Alior Bank we wdrożeniu tzw. pożyczka na selfie. Jej główną zaletą jest to, że możemy z niej skorzystać całkowicie zdalnie.

Przypomnijmy, że Alior Bank nie jest jedyny na rynku w oferowaniu tego typu pożyczki na raty.  Taki załatwienie formalności oferuje też Bank Pekao SA, Santander Bank Polska oraz Bank Milenium, który wprowadził możliwość zakładania konta osobistego za pomocą selfie. Co więcej do usług dodaje zupełnie nowy produkt bankowy, w ramach niedawno udostępnionego rozwiązania z wykorzystaniem FOTO ID.

Pożyczka na selfie w Alior Banku – kto może otrzymać?

Pożyczka na selfie jest oferowana przez Alior zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Ten produkt banku jest oparty na bezpiecznej i wygodnej identyfikacji tożsamości za pomocą zdjęcia zrobionego smartfonem.  Tym sposobem – bez wizyty w oddziale, bez konieczności przekazywania dokumentów kurierowi, podpiszesz umowę o pożyczkę nie ruszając się z domu. Promocja trwa do odwołania.

Istotne jest to, że pożyczka na selfie od Aliora nie wprowadza żadnych ograniczeń w stosunku do klientów. Oferta skierowana jest do osób posiadających konto bankowe w Alior Banku, ale i konsumentów, którzy dotychczas nie mieli okazji skorzystać z jego usług.

Klientem może zostać każdy kto ukończył 18 rok życia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto klient, który zdecyduje się na tą pożyczkę, musi uprzednio wyrazić zgodę na taki proces weryfikacji tożsamości. Konieczne jest również wykonanie zdjęcia dowodu osobistego i przesłanie ich w trakcie wnioskowania.

pożyczka na selfie

Pożyczka na selfie – najważniejsze informacje

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje nt. tej pożyczki

 • Maksymalna kwota pożyczki: do 150 000 zł,
 • Okres kredytowania: od 3 miesięcy do 120 miesięcy (10 lat),
 • RRSO: 17,81% (maksymalne RRSO: 412,23%). RRSO zostało wyliczone na 10.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie,
 • Oprocentowanie: 7,49%,
 • Zdalne zawarcie umowy,
 • Dla nowych i obecnych klientów Banku.

złóż wniosek

Jak wnioskować o pożyczkę?

Wnioskowanie o kredyt w Alior banku jest bardzo prosty i intuicyjny. Nie powinien on sprawić trudności nawet osobie, która nie często obsługuje komputer. Największą jednak zaletą jest to, że złożenie wniosku zajmie Ci nie więcej niż kilka minut. Poniżej opisujemy jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę:

 • Wypełniamy prosty formularz kontaktowy poprzez uzupełnienie go o imię i nazwisko, numer telefonu, a także adres e-mail.
 • Kliknij przycisk “Zamów rozmowę” i oczekuj na telefon od doradcy Banku.
 • W trakcie rozmowy z doradcą kredytowym otrzymasz na swój telefon SMS z linkiem, który potrzebny Ci będzie w trakcie procesu autoryzacji. Bankier przekaże Ci również kod autoryzacyjny.
 • Zrób zdjęcie dowodu osobistego, a także kilka poleceń wskazanych przez doradcę, nagrywając je aparatem w swoim smartfonie.
 • Oczekuj na szybki przelew gotówki na wskazane przez Ciebie konto bankowe.
20/05/2020

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczka w weekend

Pożyczka w weekend – gdzie dostaniemy gotówkę? Osoby potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego nie zawsze mogą czekać do poniedziałku. Czasami jest tak, że mamy okazję coś atrakcyjnie kupić a jest akurat weekend. Nie byliśmy przygotowani na tak duży wydatek i nie zadbaliśmy o gotówkę.

Pożyczki bez BIK 2023

Pożyczki bez BIK i KRD czyli bez weryfikacji tych baz kredytowych. Sprawdzamy czy negatywny wspis w BIK zamyka drogę do chwilówki?

Pożyczka na czek GIRO

Pożyczka na czek Giro-najważniejsze informacje Czeki w Polsce nigdy nie były popularne. Za granicą czeki były wykorzystywane praktycznie we wszystkich rozliczeniach. W USA do dnia dzisiejszego wiele firm przekazuje wypłatę pracownikom poprzez wręczeniu czeku. W Polsce ta metoda płatności nie była popularna gdyż do początku lat dziewięćdziesiątych nie było bankowości komercyjnej.