Pożyczki prywatne – podejrzana oferta

Pożyczki prywatne kojarzą się z pożyczką od osoby fizycznej

Zastanawiając się nad pożyczką bierzemy pod uwagę różne warianty. Do wyboru mamy tą od rodziny, z banku czy firmy pożyczkowej. Niektórzy wolą aby zobowiązanie nie było widoczne w BIK i wybierają pożyczki prywatne. Tymczasem nie wszystkie firmy pożyczkowe wpisują swoich klientów do bazy BIK. Decydując się na konkretny produkt finansowy warto sprawdzić czy pożyczkodawca jest wiarygodny. Dzięki ostrożności możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy i stresu. Z myślą o Was regularnie oceniamy chwilówki i oferty ratalne, abyście bez obaw mogli korzystać z produktów finansowych. Zamiast się zastanawiać, czy jakaś firma Was nie oszuka wystarczy sprawdzić czy jest w naszych rankingach. Jeśli tam jest to znaczy, ze została ona przez nas sprawdzona i bez obaw możecie korzystać z jej usług. Dzięki temu, że wszystko sprawdzamy na bieżąco to nie ujdzie naszej uwadze nawet najnowsza firma.

W ostatnim czasie natrafiliśmy na dziwną i podejrzaną firmę, która działa pod marką pożyczki prywatne (pozyczki-prywatne.com)

Dlaczego lepiej nie ufać firmie Pożyczki Prywatne?

Strona internetowa pożyczki-prywatne jest niskobudżetową i krzykliwą, która zasypuje nas szeregiem korzyści. Pożyczkę dostaniemy bez weryfikacji naszych danych w BIK, bez zaświadczeń i bez zgody małżonka na zaciągnięcie zobowiązania. Można wnioskować o pożyczkę od 500 zł do 25 tysięcy. Jakby oferta była dla Ciebie jeszcze mało atrakcyjna to firma rozłoży spłatę zadłużenia nawet na 120 miesięcy.

Aby zachęcić jak najwięcej osób przy ofercie bije licznik, który odmierza czas. Jeśli zdecydujesz się w tej chwili bez zastanowienia to możesz liczyć na niespodziankę. Taka praktyka jest często stosowana aby wymusić na Klientach jak najszybszą decyzję. Bez zastanowienia i dokładnego zapoznania się z ofertą. Co więcej, aby poznać szczegóły oferty musisz wysłać sms za 30 zł! Jest to o tyle szokujące, że żadna uczciwa firma pożyczkowa nie żąda wysyłania drogich smsów za powzięcie informacji o szczegółach pożyczki.

Według regulaminu właścicielem serwisu jest XULOCK Sp. Z. O. O. Spółka Komandytowa z siedzibą w Łodzi. Na jej temat niestety nie wiele znajdziemy w sieci. Serwis Pożyczki prywatne w naszej ocenie jest podejrzany i należy na niego uważać.

pozyczki prywatne uwaga

27/08/2018

Dziennikarka, która od lat zajmuje się analizowaniem bieżących informacji z kraju i ze świata. Autorka najnowszych wiadomości, promocji pożyczkowych oraz publikacji na blogu. Zarządza mediami społecznościowymi w serwisie.

Gdzie najłatwiej dostać pożyczkę?

Gdzie najłatwiej dostać pożyczkę? To pytanie zadaje sobie wielu z Was w momencie szukania dodatkowej gotówki. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie bankomatów i firm pożyczkowych w jakich znajdziecie najlepsze pożyczki gotówkowe. Dzięki statystykom jakie prowadzimy oraz informacjom od Klientów możemy ocenić prawdopodobieństwo udzielenia pożyczki.

Profi Credit pożyczka do 25 tys zł.

Profi Credit pożyczka dla każdego, ponieważ działa na terenie całej Polski w ramach prawie stu biur terenowych. Firma zatrudnia także ponad 3000 doradców finansowych

Drobna pożyczka najlepsza od rodziny?

Drobna pożyczka pomaga Polakom Żyjemy w takich czasach, że nikt nie lubi na nic czekać. Wszystko chcemy mieć od razu, bez czekania. Zmieniło się również podejście do pożyczania pieniędzy.