Wideodoradca dla firm w PKO BP

Największy Bank w Polsce PKO BP wprowadził nową usługę skierowaną do swoich Klientów firmowych. Mowa o tytułowym wideodoradcy, z którym przedsiębiorcy w bardzo prosty sposób mogą umówić spotkanie – jedyne co trzeba zrobić to wypełnić formularz na stronie https://www.doradcaonline.pkobp.pl.

Po wykonaniu powyższego i wysłaniu formularza wystarczy poczekać na wiadomość sms lub e-mail z ustaloną godziną spotkania przez Internet. Usługa oferowana przez PKO BP została wprowadzona we współpracy z Operatorem Chmury Krajowej, którego współudziałowcem jest właśnie ten bank.

– Pandemia COVID-19 wymusiła na bankach zmianę modelu działania z oddziałowo-zdalnego na zdalno-oddziałowy. PKO Bank Polski, który jest liderem technologicznym polskiej bankowości, stale dostarcza najnowocześniejszych rozwiązań cyfrowych, a w tym szczególnym czasie ze zdwojoną determinacją pracuje nad narzędziami, których potrzebują nasi klienci. Właśnie startuje nasza nowa usługa – wideodoradca dla klientów firmowych, która pozwoli komfortowo i bezpiecznie kontaktować się z bankiem. Docelowo taka forma kontaktu będzie dostępna dla wszystkich klientów banku.

–  mówi cytowany przez PKO BP Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu Banu.

pkobp big

Jakie dane musimy przygotować do wypełnienia formularza PKO?

Możliwość organizowania wideo konferencji z doradcą jest obecnie dostępna tylko dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP). W dalszej kolejności i w miarę potrzeb będą uruchamiane wideo spotkania z innymi grupami Klientów.

Na dzień dzisiejszy aby skorzystać z wideo spotkania Klient wypełnia formularz przez Internet, w którym należy podać:

  • pełną nazwę firmy,
  • REGON,
  • rodzaj prowadzonej działalności,
  • rodzaj wsparcia,
  • imię i nazwisko,
  • numer telefonu,
  • adres e-mail.

Po uzupełnieniu danych podstawowych konieczne będzie wyrażenie zgody i akceptacja dwóch oświadczeń. Warto wiedzieć, że sami doradcy mogą także zapraszać przedsiębiorców do wideorozmowy.

Na początku akcji konsultacje prowadzi kilkudziesięciu doradców bankowych z całej Polski, oferując pomoc w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00. Podczas rozmowy Klient może uzyskać informacje o, między innymi, swoich produktach bankowych czy tarczy antykryzysowej.

Czy wideo rozmowy są bezpieczne?

Rozmowa wideo z PKO BP jest absolutnie bezpieczna. Formularz online obsługiwany jest w poprzez stronę internetową banku, natomiast sama wideorozmowę realizuje się poprzez łączne szyfrowane. Bezpieczeństwo witryny, na której opublikowany jest formularz potwierdza protokół HTTPS oraz certyfikat SSL. Świadczy o tym kłodka przy adresie strony jak w poniższym przypadku naszej witryny – https://lisekfinansowy.pl/ 

Zrzut ekranu 2020 05 19 o 21.44.44

Strona, na której odbywa się wideorozmowa posiada certyfikat SSL Google Meet.  Ponadto warto zaznaczyć, że Klienci otrzymują wiadomości e-mail o spotkaniach z oficjalnego adresu PKO –  powiadomienia@pkobp.pl, w przypadku wiadomości SMS nadawcą będzie PKOBP.

Klienci powinni również zwrócić uwagę na sam link do rozmowy wideo otrzymany w wiadomości e-mail. Wszystkie linki poprowadzą Klientów do szyfrowanych stron https://meet.google.com/ i są widoczne w całości, bez użycia jakichkolwiek skrótów.

 

Źródło:https://media.pkobp.pl/96814-wideodoradca-dla-firm-w-pko-banku-polskim

19/05/2020

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczka w weekend

Pożyczka w weekend – gdzie dostaniemy gotówkę? Osoby potrzebujące szybkiego wsparcia finansowego nie zawsze mogą czekać do poniedziałku. Czasami jest tak, że mamy okazję coś atrakcyjnie kupić a jest akurat weekend. Nie byliśmy przygotowani na tak duży wydatek i nie zadbaliśmy o gotówkę.

Pożyczki od 18 lat przez Internet

Bardzo mało firm oferuje pożyczki od 18 lat przez Internet. Minimum formalności, bez zaświadczeń, pieniądze w 15 minut na koncie. Bez weryfikacji baz kredytowych i przelewu weryfikacyjnego.

Pierwsza pożyczka może być darmowa

Pierwsza pożyczka to ważna decyzja. Dlatego lepiej korzystać z darmowej pożyczki przez Internet. Sprawdź opinie i jak wybrać pożyczkę