Czy brać kredyt konsolidacyjny?

Ofert bankowych coraz więcej, więc nasuwa się pytanie czy brać kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny czyli kredyt zaciągany w celu spłacenia innych wcześniejszych zobowiązań. Środki pozyskane z tego kredytu przeznaczane są na spłatę wielu kredytów: samochodowego, gotówkowego, zadłużenia na kartach kredytowych. Banki najczęściej kuszą swoich obecnych klientów możliwością łatwego skorzystania z kredytu konsolidacyjnego. Każdy z nas odebrał chociaż raz telefonod miłego konsultanta, który zachęcał do skorzystania z tego produktu bankowego. Niektózy bez namysłu przystają na otrzymaną propozycję, inni nie słuchając od razu krzyczą nie, nie dziękuję bardzo nie jestem zainteresowany. Jak brzmi zatem odpowiedź na pytanie: czy brać kredyt konsolidacyjny?  W mojej opini zarówno pierwsze jak i drugie zachowanie nie jest dobrą postawą, gdyż jeśli mamy  kilka zobowiązań zawartych w różnych latach warto przestudiować co nam proponują.

Tanie kredyty konsolidacyjne 2018

Co zyskujemy? Na co zwrócić uwagę?

Kredyt konsolidacyjny jest o tyle dobry, że pozwala kredytobiorcom na zmniejszenie miesięcznych obciążeń kredytowych. Kredyty konsolidacyjne zabezpieczone są zazwyczaj hipoteką, dlatego też są one niżej oprocentowane niż kredyty gotówkowe. Zwróćmy uwagę, że kredyty gotównkowe są tak konstruowane, że zazwyczaj mają najwyższe dopuszczalne oprocentowanie.

Wybierając kredyt konsolidacyjny sprawdźmy dokładnie wszystkie warunki kredytu. Nie skupiajmy się tylko na wysokości raty, ponieważ ukryte koszy mogą spowodować więcej strat niż korzyści. Radzę obliczyć i porównać całkowity koszt kredytu, wartość wszystkich opłat, prowizji i odsetek podczas całego okresu spłaty kredytu.

 

Czy brać kredyt konsolidacyjny? Najlepsze oferty

 

T-Mobile Usługi Bankowe 

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe (do 200 000 zł bez zabezpieczeń i poręczycieli) podpisywany jest przy minimum formalności, a wstępna decyzja dostępna jest po wypełnieniu wniosku.

lisekfinansowy.pl

Akredo- kredyt konsolidacyjny

Wnioskujący o kredyt konsolidacyjny może połączyć swoje kredyty, w jeden tani kredyt z niższą ratą, bez wychodzenia z domu: 1 wniosek online do 10 banków – zapytanie do BIK wysyłane jest tylko raz, co wpływa pozytywnie na historię kredytową Klienta.

Wnioskodawca uzyskuje wstępne decyzje w 24 godziny. Następnie sam wybiera najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Dalszy proces zamknięcia wnioskowania jest wspierany przez akredo®, które dba o sfinalizowanie całego procesu po stronie wybranego przez Klienta banku. akredo® – obniża ratę nawet o 30%.

Użytkownik może wnioskować o wolne środki, minimalna kwota wnioskowana to 10 tyś zł.
Konsolidacja kredytów gotówkowych, wyłącznie dla osób z pozytywną historią BIK, ZBP, EFIR.

lisekfinansowy.pl

 

PKO Bank Polski – pożyczka konsolidacyjna

Pożyczka od 1000 do 120 000 zł wraz z kredytowanymi kosztami

Okres kredytowania od 1 do 120 miesięcy

Dodatkowe środki w wysokości do ¼ konsolidowanej kwoty

Wypłata środków nawet w dniu złożenia wniosku kredytowego

lisekfinansowy.pl

 

Negatywna decyzja kredytowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *