Ekonto w mBanku – oferta i opinie

Ekonto w mBanku nie traci na popularności

mBank jest pierwszym bankiem w Polsce, który tak zdecydowanie i odważnie postawił na obsługę internetową. Swoje usługi w sieci rozwija od samego początku swojego istnienia. Obecnie dzięki bankowości elektronicznej możemy m.in. założyć firmę, dostać zniżki na zakupy czy kupić ubezpieczenie komunikacyjne. Nowoczesna aplikacja na smartfona pozwala wygodne i bezpieczne płatności. Nie ma co się zatem dziwić, że eKonto w mBanku nie traci na popularności. Obecnie jest kilka odmian tego produktu:

  • Ekonto standrad: 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne wypłaty kartą od 100zł z bankomatów Planet Cash, Santander Bank Polska S.A.i Euronet. Darmowa karta płatnicza za kartę przy 5 transakcjach w miesiącu lub 4 zł.
  • Ekonto dla młodych: do 24 roku życia wszystkie usługi całkowicie za darmo
  • Ekonto plus: oferuje wszystko to co ekonto osobiste i dodatkowo darmowe wypłaty z bankomatów za granicą.

mbank konto bankowe

Ekonto będzie jeszcze lepsze

Już niedługo bo od 1 lutego do oferty mBanku zostaną wprowadzone dwa nowe rachunki (eKonto osobiste) dla wszystkich nowych i obecnych klientów banku. Jak pisze mBank w swoim oświadczeniu – ich główną zaletą będzie prostota. Czyli to na czym klientom zależy najbardziej. Znaczy to tyle, że warunki cenowe będą wyjątkowo proste do spełnienia.

Podstawowe opłaty związane z nowym eKontem:

  • brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za kartę pod warunkiem 1 transakcji miesięcznie (lub 7 zł jeśli klient nie spełni tego warunku),
  • darmowe wypłaty powyżej 100 zł we wszystkich bankomatach w kraju,
  • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty z bankomatów zagranicznych.

złóż wniosek

23/01/2019

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczka na oświadczenie przez Internet

Pożyczka na oświadczenie przez Internet - oferta i opinie. Pożyczki chwilówki oraz pożyczki na raty, bez weryfikacji baz i zaświadczeń o dochodach

Konto osobiste – pojedynek cz 1

Konto osobiste w ING czy Millenium? Porównujemy popularne konta bankowe i opisujemy czym się charakteryzują. Jeśli szukasz darmowego rachunku to koniecznie

Polacy niechętnie przenoszą konta bankowe

Mimo, że system OGNIVO działa już 9 lat Polacy niechętnie przenoszą konta bankowe. Jak przenieść konto bankowe i czy to się opłaca?