fbpx

Ekonto w mBanku – oferta i opinie

Ekonto w mBanku nie traci na popularności

mBank jest pierwszym bankiem w Polsce, który tak zdecydowanie i odważnie postawił na obsługę internetową. Swoje usługi w sieci rozwija od samego początku swojego istnienia. Obecnie dzięki bankowości elektronicznej możemy m.in. założyć firmę, dostać zniżki na zakupy czy kupić ubezpieczenie komunikacyjne. Nowoczesna aplikacja na smartfona pozwala wygodne i bezpieczne płatności. Nie ma co się zatem dziwić, że eKonto w mBanku nie traci na popularności. Obecnie jest kilka odmian tego produktu:

  • Ekonto standrad: 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne wypłaty kartą od 100zł z bankomatów Planet Cash, Santander Bank Polska S.A.i Euronet. Darmowa karta płatnicza za kartę przy 5 transakcjach w miesiącu lub 4 zł.
  • Ekonto dla młodych: do 24 roku życia wszystkie usługi całkowicie za darmo
  • Ekonto plus: oferuje wszystko to co ekonto osobiste i dodatkowo darmowe wypłaty z bankomatów za granicą.

mbank konto bankowe

Ekonto będzie jeszcze lepsze

Już niedługo bo od 1 lutego do oferty mBanku zostaną wprowadzone dwa nowe rachunki (eKonto osobiste) dla wszystkich nowych i obecnych klientów banku. Jak pisze mBank w swoim oświadczeniu – ich główną zaletą będzie prostota. Czyli to na czym klientom zależy najbardziej. Znaczy to tyle, że warunki cenowe będą wyjątkowo proste do spełnienia.

Podstawowe opłaty związane z nowym eKontem:

  • brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za kartę pod warunkiem 1 transakcji miesięcznie (lub 7 zł jeśli klient nie spełni tego warunku),
  • darmowe wypłaty powyżej 100 zł we wszystkich bankomatach w kraju,
  • 0 zł za trzy pierwsze wypłaty z bankomatów zagranicznych.

złóż wniosek

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Pożyczki prywatne – podejrzana oferta

Pożyczki prywatne kojarzą się z pożyczką od osoby fizycznej Zastanawiając się nad pożyczką bierzemy pod uwagę różne warianty. Do wyboru mamy pożyczkę od rodziny, z banku czy firmy pożyczkowej. Niektórzy wolą aby pożyczka nie była widoczna w BIK i wybierają pożyczki prywatne. Tymczasem nie wszystkie firmy pożyczkowe wpisują swoich klientów do bazy BIK.

Kontrola przelewów może być jeszcze większa

Jak obecnie wygląda kontrola przelewów? Wiele razy słyszeliśmy, że urząd skarbowy ma dostęp do naszych rachunków bankowych i widzi każdy nasz przelew.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *