fbpx

Konto osobiste – pojedynek cz 1

Pojedynek kont osobistych – czyli jakie konto osobiste wybrać?

Na to pytanie spróbuję odpowiedzieć  w dzisiejszym wpisie.  Temat konto osobiste pojawił się dość spontanicznie, ponieważ znajomy wrócił z emigracji do Polski i zaczął się rozglądać za nowym rachunkiem bankowym. Kierując się reklamami reklamami wyselekcjonował kilka ofert, z którymi przyszedł do mnie. Zaczęliśmy dyskutować, porównywać i się zastanawiać…

Do porównania stanęły konta osobiste

-Konto Direct od ING Banku Śląskiego

-Konto 360°od Banku Millenium

 

1. Konto Direct – ING Bank Śląski

Konto osobiste Direct z Moim ING – nową osobistą bankowością, ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Użytkownika. Dzięki niej Klient ma dostęp do pieniędzy gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Na komputerze, tablecie albo smartfonie – równie łatwo. Od razu widać jakimi środkami dysponuje posiadacz konta i na co je wydaje. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie. W mojej opinii na pochwałę zasługuje obsługa klienta, która jest na najwyższym poziomie i jak mówi reklama: tak powinno być w każdym Banku

Konto jest całkowicie bezpłatne. Płacimy jedynie 7 zł  za kartę do konta jeśli nie wykonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł

Co zyskujemy otwierając Konto Direct? 

Otwierając konto przez internet można otrzymać premię w wysokości 100 zł za otwarcie oraz kolejne 100 zł za każde polecenie KontaDirect. Maksymalna kwota za polecenie Konta Direct to aż 1000 zł!

2. Konto 360° Bank Millenium

Konto 360º Banku Millennium daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania 360 zł zwrotu za płatności kartą i BLIKIEM.  Otrzymujesz zwrot 2% płatności kartą (do 30 zł miesięcznie) i 5% płatności BLIKIEM (również do 30 zł miesięcznie)

Jak można skorzystać z promocji?

  1. Otwórz Konto 360°
  2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej
  3. Płać kartą do konta i BLIKIEM

Konto jest całkowicie bezpłatne  w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu.

 

Podsumowując – obie propozycje są bardzo ciekawe i godne uwagi. W mojej opinii konta osobiste, które dzisiaj porównałem mają bardzo wiele zalet. Wybierając jedną z tych pozycji musimy już kierować się własnymi potrzebami tj. czy oddziały tego Banku są w pobliżu mojego miejsca zamieszkania czy dodatkowy bonus za polecenia znajomym jest realny do otrzymania, albo czy zależy nam na bezpłatnym koncie bez warunków wpływu środków.

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Ojciec Rydzyk nie potrzebuje kredytów

Ojciec Rydzyk uchodzi za jednego z najbogatszych Sprawdzamy w jakiej kondycji jest imperium Ojca Rydzyka w Toruniu. Całość majątku formalnie należy do fundacji Lux Veritatis, gdzie Tadeusz Rydzyk jest prezesem. Weryfikujemy zatem jak wyglądają finanse i czy rzeczywiście Ojciec Rydzyk nie potrzebuje kredytów.

Co zrobić jak znikną nam pieniądze z konta

Logujesz się do Banku a tam puste konto Przecierasz oczy ze zdumienia, ale nadal saldo wynosi 0 zł. Powoli uświadamiasz sobie, że ktoś ogołocił Twoje konto i najprawdopodobniej padłeś ofiarą kradzieży. Co zrobić jak znikną nam pieniądze z konta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *