Konto osobiste – pojedynek cz 1

Pojedynek kont osobistych – czyli jakie konto osobiste wybrać?

Na to pytanie spróbuję odpowiedzieć  w dzisiejszym wpisie.  Temat konto osobiste pojawił się dość spontanicznie, ponieważ znajomy wrócił z emigracji do Polski i zaczął się rozglądać za nowym rachunkiem bankowym. Kierując się reklamami reklamami wyselekcjonował kilka ofert, z którymi przyszedł do mnie. Zaczęliśmy dyskutować, porównywać i się zastanawiać…

Do porównania stanęły konta osobiste

-Konto Direct od ING Banku Śląskiego

-Konto 360°od Banku Millenium

 

1. Konto Direct – ING Bank Śląski

Konto osobiste Direct z Moim ING – nową osobistą bankowością, ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Użytkownika. Dzięki niej Klient ma dostęp do pieniędzy gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Na komputerze, tablecie albo smartfonie – równie łatwo. Od razu widać jakimi środkami dysponuje posiadacz konta i na co je wydaje. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie. W mojej opinii na pochwałę zasługuje obsługa klienta, która jest na najwyższym poziomie i jak mówi reklama: tak powinno być w każdym Banku

Konto jest całkowicie bezpłatne. Płacimy jedynie 7 zł  za kartę do konta jeśli nie wykonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł

Co zyskujemy otwierając Konto Direct? 

Otwierając konto przez internet można otrzymać premię w wysokości 100 zł za otwarcie oraz kolejne 100 zł za każde polecenie KontaDirect. Maksymalna kwota za polecenie Konta Direct to aż 1000 zł!

2. Konto 360° Bank Millenium

Konto 360º Banku Millennium daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania 360 zł zwrotu za płatności kartą i BLIKIEM.  Otrzymujesz zwrot 2% płatności kartą (do 30 zł miesięcznie) i 5% płatności BLIKIEM (również do 30 zł miesięcznie)

Jak można skorzystać z promocji?

  1. Otwórz Konto 360°
  2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej
  3. Płać kartą do konta i BLIKIEM

Konto jest całkowicie bezpłatne  w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu.

 

Podsumowując – obie propozycje są bardzo ciekawe i godne uwagi. W mojej opinii konta osobiste, które dzisiaj porównałem mają bardzo wiele zalet. Wybierając jedną z tych pozycji musimy już kierować się własnymi potrzebami tj. czy oddziały tego Banku są w pobliżu mojego miejsca zamieszkania czy dodatkowy bonus za polecenia znajomym jest realny do otrzymania, albo czy zależy nam na bezpłatnym koncie bez warunków wpływu środków.

Darmowe bankomaty odchodzą po cichu

Bankomaty możemy spotkać na każdym kroku To jednak będzie się zmieniać. Rosnąca ilość terminali płatniczych oraz rozwój technologii związanych z płatnościami elektronicznymi będzie powoli wypierał bankomaty. Póki co bankomaty nie znikają, lecz zmieniają się warunki korzystania.

Pożyczki bez Baz – oferta i opinie

Pożyczki bez Baz czyli bez weryfikacji w bazach kredytowych Ten rodzaj pożyczek jest bardziej popularny niż wszyscy myślimy. Przyczyn jest wiele, ale najczęściej jeśli ktoś szuka pożyczki bez Baz to chce sobie zapewnić anonimowość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *