Ile zarabia prezes Banku?

Zarobki prezesów banków

W sposób szczególny rozbudzają naszą wyobraźnię. Wszak zyski czerpią z inwestowania naszych oszczędności i z procentów jakie płacimy przy kredytach. Niedawno pisaliśmy o najbogatszych Polakach, teraz przyszła kolej na najbogatszych prezesów. Zobaczcie ile zarabiają, a potem cofnijcie się do zarobków pozostałych pracowników sektora bankowego. Zarobki prezesów banków robią wrażenie. Ile zarabia prezes Banku?

  1. Joao Bras Jorge – Bank Millenium 5 milionów złotych
  2. Cezary Stypułkowski – mBank 3,9 miliona złotych
  3. Zbigniew Jagiełło – PKO Bank Polski / Brunon Bartkiewicz ING Bank Śląski 3,3 miliona złotych

Jak to wygląda w przeliczeniu na miesiące

  1. Prezes Banku Millenium – 416 tys. zł
  2. Prezes mBanku – 325 tys. zł
  3. Prezesi PKO i ING Banku Śląskiego – 275 tys. zł

Zarobki robią wrażenie, ale w porównaniu do zysków jakie wypracowują ich Banki nie jest to duża kwota. Z kolei patrząc ile zarabiają szeregowi pracownicy do osiąganych zysków – kwoty stają się śmieszne. Pracownicy back office zatrudnieni za 3-4 tys. zł brutto pokazują jakie skrajności panują.

Hapi Pożyczki – szybka pożyczka

Hapi Pożyczki oferuje pożyczkę na raty do 25 tys. zł. Całość dostępna bez wychodzenia z domu. Atrakcyjne oprocentowanie 9,8% Wygodne raty

Ile kosztuje wyprawka dla noworodka?

Ile kosztuje wyprawka dla noworodka? Lipiec to według statystyk miesiąc, w którym rodzi się najwięcej dzieci. Wiele par czeka na pozytywną informację o nadejściu maluszka. Po momencie pierwszej euforii przychodzi czas na podliczenie wszystkich kosztów i wydatków związanych z noworodkiem. Przeanalizujemy ile kosztuje wyprawka dla noworodka? Ile musimy przygotować pieniędzy zakładając, że to nasze

Zajęcie rachunku bankowego a blokada konta

Zajęcie rachunku bankowego jest najszybszą dolegliwością jaka może nas spotkać w przypadku, kiedy popadniemy w kłopoty finansowe. Inaczej mówiąc jest to blokada konta. Konto bankowe jest zazwyczaj blokowane na wniosek komornika sądowego lub urzędu skarbowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *