Ile zarabia prezes Banku?

Zarobki prezesów banków

W sposób szczególny rozbudzają naszą wyobraźnię. Wszak zyski czerpią z inwestowania naszych oszczędności i z procentów jakie płacimy przy kredytach. Niedawno pisaliśmy o najbogatszych Polakach, teraz przyszła kolej na najbogatszych prezesów. Zobaczcie ile zarabiają, a potem cofnijcie się do zarobków pozostałych pracowników sektora bankowego. Zarobki prezesów banków robią wrażenie. Ile zarabia prezes Banku?

  1. Joao Bras Jorge – Bank Millenium 5 milionów złotych
  2. Cezary Stypułkowski – mBank 3,9 miliona złotych
  3. Zbigniew Jagiełło – PKO Bank Polski / Brunon Bartkiewicz ING Bank Śląski 3,3 miliona złotych

Jak to wygląda w przeliczeniu na miesiące

  1. Prezes Banku Millenium – 416 tys. zł
  2. Prezes mBanku – 325 tys. zł
  3. Prezesi PKO i ING Banku Śląskiego – 275 tys. zł

Zarobki robią wrażenie, ale w porównaniu do zysków jakie wypracowują ich Banki nie jest to duża kwota. Z kolei patrząc ile zarabiają szeregowi pracownicy do osiąganych zysków – kwoty stają się śmieszne. Pracownicy back office zatrudnieni za 3-4 tys. zł brutto pokazują jakie skrajności panują.

13/03/2018

Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. Ekspert z zakresu bankowości i finansów osobistych.

Ile zarabia tester leków?

Ile zarabia tester leków? Czy duże ryzyko dla życia i zdrowia można w ogóle wycenić? W dzisiejszych czasach większość rzeczy ma swoją cenę.

Ile zarabia policjant?

Kto może zostać policjantem? Większość chłopców i część dziewczyn w dzieciństwie marzy żeby zostać policjantem. W miarę jak dorastają i poznają nowe możliwości przestają się interesować tym zawodem. Niektórzy jednak nie rezygnują z dziecięcych marzeń i dążą do osiągnięcia celu.

Ile zarabia się na polskim youtube?

Ile zarabia się na polskim YouTube? W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zamiast telewizji wybiera kanały na YoTube oraz platformy z filmami i serialami jak Netflix. O kierunku rozwoju mediów decydują ludzie młodzi, którzy jednoznacznie wskazują na to, że nie chcą się ograniczać do tego co oferuje telewizja. Sztywne godziny emisji oraz często przestarzałe materiały

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *