Ile zarabia prezes Banku?

Zarobki prezesów banków

W sposób szczególny rozbudzają naszą wyobraźnię. Wszak zyski czerpią z inwestowania naszych oszczędności i z procentów jakie płacimy przy kredytach. Niedawno pisaliśmy o najbogatszych Polakach, teraz przyszła kolej na najbogatszych prezesów. Zobaczcie ile zarabiają, a potem cofnijcie się do zarobków pozostałych pracowników sektora bankowego. Zarobki prezesów banków robią wrażenie. Ile zarabia prezes Banku?

  1. Joao Bras Jorge – Bank Millenium 5 milionów złotych
  2. Cezary Stypułkowski – mBank 3,9 miliona złotych
  3. Zbigniew Jagiełło – PKO Bank Polski / Brunon Bartkiewicz ING Bank Śląski 3,3 miliona złotych

Jak to wygląda w przeliczeniu na miesiące

  1. Prezes Banku Millenium – 416 tys. zł
  2. Prezes mBanku – 325 tys. zł
  3. Prezesi PKO i ING Banku Śląskiego – 275 tys. zł

Zarobki robią wrażenie, ale w porównaniu do zysków jakie wypracowują ich Banki nie jest to duża kwota. Z kolei patrząc ile zarabiają szeregowi pracownicy do osiąganych zysków – kwoty stają się śmieszne. Pracownicy back office zatrudnieni za 3-4 tys. zł brutto pokazują jakie skrajności panują.

Baza kredytowa ERIF

ERIF – kolejna baza kredytowa która jest jedną z 3 najczęściej wykorzystywanych przy weryfikacji Klientów. ERIF to baza Biura Informacji Gospodarczej, która przechowuje informacje o tym jak wywiązywaliśmy się z zaciągniętych zobowiązań.

Pożyczka dla zadłużonych. Hit czy kit?

Pożyczka dla zadłużonych jest możliwa. Jeśli masz poręczyciela możesz liczyć nawet na 25 tys. złotych. Pożyczka z komornikiem bez BIK

Praca na wakacje – jak zarobić?

Praca na wakacje może być ciekawym doświadczeniem ale również niezłym zastrzykiem gotówki. Podpowiadamy dzisiaj jaka praca na wakacje jest opłacalna i gdzie najlepiej jej szukać. Począwszy od długiego weekendu majowego będzie się pojawiało coraz więcej ofert pracy sezonowej i dorywczej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *